Ми говоримо Путіну: «НІ!»
9 січня українці по цілому світу звертаються до світових лідерів із закликом сказати «Ні» Путіну та його імперській політиці. Організаторами цієї акції є “Рух Опору Капітуляції” та “Вільні Люди”. Вони закликають усіх українців виступити проти імперської політики путінської Росії стосовно України та інших держав.
![](http://kovtuny.net.ua/wp-content/uploads/2022/01/Скажемо-Путіну-НІ-1024x768.jpg)
Учасники першості сіл Ковтуни та Мицалівка Новодмитрівської сільської ради Золотоніського району Черкаської області з настільного тенісу приєдналися до акції. Ми говоримо Путіну: «НІ!»