Шкільні новини

Наташа Скорик – переможець обласного етапу конкурсу Малої Академії наук України в секції «Астрономія та астрофізика»

Читати далі »

Женя Тимошенко – другий призер обласного етапу конкурсу Малої Академії наук України в секції «Аерофізика та космічні дослідження»

Читати далі »

Даша Строкань – призер обласного конкурсу

Читати далі »

Свояк Михайло зайняв 3 місце на обласному етапі конкурсу-захисту робіт Малої академії наук України

Дослідження Міші було з математичного моделювання. Тема роботи “Задачі Гаспара Монжа та їх дослідження за допомогою програми GeoGebra”.

Читати далі »

16 лютого — День єднання

Нове державне свято — День єднання прийшло до нас дещо несподівано, але вчасно. Президент України Володимир Зеленський на тлі чуток про вторгнення Росії в Україну заявив про створення нового свята. День єднання України тепер відзначатиметься щорічно 16 лютого. Сьогодні ми демонструємо єднання навколо національної ідеї. Ми хочемо жити у вільній незалежній державі і готові виборювати свою мрію про щасливе життя!

Читати далі »

Відбулася зустріч з правоохоронцями

Цікаво пройшов інформаційно-роз’яснювальний захід з попередження тероризму та запобігання насильства для учнів та вчителів Ковтунівського навчально-виховного комплексу. Поліцейський офіцер Новодмитрівської громади Голубничий Р.М. та завідуюча центром соціально-психологічної допомоги Баранник С.М. говорили просто і доступно про дисципліну і порядок, права та обов’язки, про байдужість і громадянську позицію.

Читати далі »

Народний депутат України Віталій Войцехівський очолив делегацію у Ковтунах

7 лютого представницька делегація в складі народного депутата України Віталія Войцехівського, голови Золотоніської райдержадміністрації Ірини Тернової та її заступників, першого заступника голови Новодмитрівської громади Людмили Литвиненко після зустрічі з мешканцями села оглянула приміщення Ковтунівського навчально-виховного комплексу.

Розраховуємо, що короткий візит буде корисним для гостей, які дізналися про проблеми малочисельної школи, і господарів.

У ході розмов обговорено питання реформування системи харчування дітей, стану матеріальної бази, естетичності приміщень, забезпечення належних умов для навчання дітей.

Найщиріші привітання з Новим 2022 Роком!

Новорічні свята є радісною подією і всі з величезним нетерпінням готуються і чекають на це прекрасне свято. Ранок для молодших школярів  пройшов цікаво, проте карантинні обмеження зашкодили батькам, які не пройшли вакцинації побачити своїх дітей в урочистому вбранні казкових героїв. Тож вміщуємо світлини, щоб бажаючі могли переглянути перебіг свята.

Висловлюємо вдячність старості села Олені Мірошніченко за сприяння в організації Новорічних свят, керівнику СТОВ «Спільне» Валерію Демиденку за ЧУДОВІ ПОДАРУНКИ для ВСІХ дітей Мицалівки і Ковтунів, підприємцям Любові Шеремет і Олександрі Симоненко за наповнення торби Діда Мороза.

З Новим роком! Бажаємо у новому році багато радості і тепла. Нехай ваше життя буде сповнене лише яскравими фарбами, а проблеми та невдачі обходять його стороною. Хочемо, щоб Новий рік приніс мир, спокій, справедливість та здоров’я, радість і впевненість у завтрашньому дні.

Читати далі »

Традиційно Святий Миколай завітав і в Ковтунівський НВК

Цього року шановані гості в особах виконавчого директора СТОВ «Силікат-1» Сердюка В. С. та старости села Мірошніченко О.К. радо вітали учнів. Їх щирі слова про милосердя, співчуття, справедливість і щедрість ще раз підвердили відому істину про те, що день Святого Миколая – це світле і радісне свято. Не лише школярі, а й всі діти, що проживають на території сіл Ковтуни та Мицалівка, отримали солодкі гостинці. Для всіх вихованців в якійсь мірі вони виявились очікуваними, оскільки в цей день і в попередні роки саме СТОВ «Силікат-1» (керівник Василь Григорович Плетінь) обдаровує дітлахів з Ковтунів та Мицалівки. Шкільне свято для молодших школярів добавило позитивних емоцій та настрою глядачам.

Читати далі »

Тренувальні тестування з географії, математики, фізики та історії України у форматі ЗНО

Для учнів закладів загальної середньої освіти, студентів закладів професійнотехнічної, фахової професійної освіти та випускників минулих років Черкаський національний університет імені Б. Хмельницького спільно з Комунальним навчальним закладом «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» проводять тренувальні тестування з географії, математики, фізики та історії України у форматі ЗНО. Взяти участь можуть усі охочі, які готуються до проходження зовнішнього незалежного оцінювання у 2022 році. Тестування проводяться в дистанційному форматі. Тести будуть доступні з 15 до 31 грудня. Правильні відповіді до тесту, а також таблиця, за якою можна перевести отриманий тестовий бал у шкалу 100-200 балів, будуть розміщені на вебсторінках відповідних інститутів 3 січня 2022 р..
Для виконання тесту з географії потрібно перейти за посиланням https://forms.gle/8x1ag8TzAczrtjbg8.

Для виконання тесту з історії України потрібно перейти за посиланням https://forms.gle/7KBhLjAbjEpviMBH7.
Для виконання тесту з математики потрібно перейти за посиланням https://forms.gle/Grsv4DiqeA2d2BPt8.
Для виконання тесту з фізики потрібно перейти за посиланням https://forms.gle/6FWai47GWfi2qGYe9.

Інформація про проведення тренувальних тестувань розміщена також на офіційному сайті Черкаського національного університету www.cdu.edu.ua та сайті КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» http://oipopp.ed-sp.net.

Погода