Шкільні новини

Михайло Свояк – призер ще одного Всеукраїнського конкурсу

З 20 по 24 листопада 2023 року у м.Чернівці відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу молодіжної творчості «Мирний космос-2023». Конкурс проводився Українським молодіжним аерокосмічним об’єднанням «Сузір’я» (УМАКО «Сузір’я») спільно з Національним центром аерокосмічної освіти молоді ім. О.М. Макарова за сприяння Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки України з метою виявлення, розвитку та підтримки творчо обдарованої молоді у галузі аерокосмічної науки та з нагоди 16-ої річниці польоту в космос першого космонавта незалежної України Леоніда Каденюка в складі інтернаціонального екіпажу. Конкурс проводився за сімома номінаціями. Через війну конкурс проводився в он-лайн форматі, що стало звичним в умовах сьогодення.

Робота Михайла Свояка, учня 9 класу Ковтунівського навчально-виховного комплексу Новодмитрівської сільської ради перемогла в обласному етапі і була направлена фаховому журі для відбору в фінал. Михайло одержав запрошення та виступив у номінації «Людина. Земля. Всесвіт».

У визначений час відбувся публічний захист власної творчої роботи. Особливо враховувалися відповіді на запитання фахового журі конкурсу в ході співбесіди з теми конкурсної роботи. Михайло  зумів завоювати ДРУГЕ місце. Це черговий успіх ковтунівського школяра!

Маємо перемогу в Всеукраїнському колоквіумі

Протягом 14 – 20 листопада 2023 року в Ужгороді проходив 26 Всеукраїнський колоквіум «Космос. Людина. Духовність». У колоквіумі взяли участь 17 команд (120 учасників) з різних областей України – Черкаської, Чернівецької, Івано-Франківської, Вінницької, Волинської, Закарпатської, Дніпропетровської, Одеської, Житомирської, Полтавської, Сумської, Рівненської, Хмельницької, Харківської та міста Києва. Учасники захищали свої роботи в 6 секціях. Захід проходив дистанційно і неодноразово переривався через оголошення повітряної тривоги.

У секції «Крізь простір і час» перемогу здобув учень 9 класу Ковтунівського навчально-виховного комплексу Михайло Свояк.

Дякуємо організаторам Колоквіуму та методистам Черкаського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді за сприяння в участі. Особлива вдячність захисникам України, які дають можливість проводити конкурси.

Є ще одна перемога

Свояк Михайло виборов ПЕРШЕ місце у обласному конкурсі технічної творчості учнів та студентів «Мирний космос», який проводиться з метою розвитку інтересу підростаючого покоління України до авіації і космонавтики, науки і техніки та пов’язаних із ними екологічними, гуманітарними та соціальними проблемами; формування творчої та наукової еліти.

Тепер Михайло восени братиме участь у фіналі Всеукраїнського конкурсу молодіжної творчості «Мирний космос», який проводитиме УМАКО «Сузір’я».

Учні Ковтунівського НВК отримали нагороди від очільників Черкащини

23 червня у м.Черкаси відбулося нагородження представників інтелектуальної еліти Черкаської області, переможців всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів і Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

До вітань на адресу долучилися начальник ОВА Ігор Табурець, голова обласної ради Анатолій Підгорний, заступник голови ОДА Олександр Шамрай, начальник Управління освіти і науки ОДА Валерій Данилевський, заступник начальника Оксана Сімушіна, ректор КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» Наталія Чепурна.

Наш заклад був представлений двома учнями. Як повідомлялось раніше, Женя Тимошенко та Міша Свояк під керівництвом вчителя Малої Ольги Гаврилівни зайняли ІІІ місце на фінальному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту МАН.

Слід відмітити, що Ковтунівський навчально-виховний комплекс протягом останніх років постійно представлений на заході, на якому вшановують кращих учнів Черкашини. Серед 39 відзначених учнів – двоє з малочисельної сільської школи!

Участь в Міжнародній конференції

6–7 квітня 2023 року на базі Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького в онлайн форматі відбулася  Х Міжнародна науково-методична конференція «Проблеми математичної освіти» (ПМО – 2023).

У цьогорічній конференції ПМО–2023 взяли участь близько 170 зарубіжних та українських провідних науковців, молодих учених, аспірантів, магістрантів, студентів, учителів-практиків. Серед них – вчитель математики нашого закладу Мала О.Г.

Читати далі »

Оголошено «Місяць цифрової грамотності»

На виконання листа Міністерства цифрової трансформацій України від 27.05.2021 № 1/06-6-5811 в рамках Черкаської обласної військової адміністрації з 01.04.2023 року по 20.04.2023 проводиться  «Місяць цифрової грамотності».

У рамках заходу працівникам та старшокласникам закладу рекомендовано зареєструватися на платформі Дія.Цифрова освіта https://osvita.diia.gov.ua.

Читати далі »

Маємо переможців обласного конкурсу

Опубліковано підсумкові протоколи обласного етапу конкурсу-захисту робіт Малої академії наук України. В черговий раз наші учні показали  високий рівень знань, навичок та умінь. Цього року Женя Тимошенко та Міша Свояк здобули перші місця і незабаром представлятимуть Черкащину на заключному етапі.

Читати далі »

Вшанували Героїв Крут

Виповнилося 105 років, як юні Герої Крут зробили майже неможливе ціною власного життя, зупинивши в нерівному бою на кілька днів наступ більшовицької армії на Київ.

Щорічно в Ковтунівському навчально-виховному комплексі проходять заходи з нагоди пам’ятної події. Цьогорічні стали особливими, оскільки на запрошення в заклад завітали сьогоднішні захисники України. У ході зустрічі було підтверджено, що за понад сто років у росіян не змінилися способи ведення війни. В сучасному збройному протистоянні їх армія так само несе на окуповані території руйнування, мародерство та масові вбивства.

Читати далі »

Відбувся І етап захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2022-2023 навчальному році

26 січня 2023 року в режимі онлайн відбувся І етап конкурсу – захисту наукових робіт учнів закладів освіти Новодмитрівської територіальної громади.

Читати далі »

22 січня в Україні відзначили День Соборності

105 років тому – 22 січня 1918 року – Українська Народна Республіка проголосила незалежність і боролася за право бути «самостійною, ні від кого незалежною, вільною, суверенною державою українського народу». Проголошення соборності відбулося через рік – 22 січня 1919 року. Це був історичний акт об’єднання в одній державі українських земель, які до цього були розділені кордонами тогочасних імперій.

«Однині воєдино зливаються століттями одірвані одна від одної частини єдиної України – Західно-Українська Народна Республіка (Галичина, Буковина й Угорська Русь) і Наддніпрянська Велика Україна. Здійснилися віковічні мрії, якими жили й за які умирали кращі сини України. Однині є єдина незалежна Українська Народна Республіка»,– йдеться в Універсалі Директорії УНР від 22 січня 1919 року.

Читати далі »
Погода