у спорті

Маленька Мицалівка має своїх чемпіонів

Березень приніс неймовірний успіх учням початкових класів Ковтунівського навчально-виховного комплексу, які займаються в секції карате у відомого далеко за межами Черкащини тренера Олексія Дробязка.

У середині місяця відбувся чемпіонат Черкаської області з кіокушин карате. У змаганнях взяли участь понад 100 спортсменів із восьми міст нашого регіону. Золотононіщину на турнірі представляли 14 каратистів Золотоніської ДЮСШ різного віку. Серед них були учні нашого закладу: другокласники Богдан Свінчук та Олександр Ісайко, третьокласник Денис Ісайко та майбутній випускник молодшої школи Іван Шутір. За результатами змагань Богдан та Іван стали чемпіонами області, в Олександра – срібна медаль, а в Дениса – бронзова.

Читати далі »

Спортивні досягнення школи (2010-2019)

Всі шість п’ятикласників склали основу футбольної команди закладу!

10 жовтня 2013 року фінішували районні змагання «Шкіряний м’яч». Перемігши команди Скориківки, Пальміри, Новодмитрівки та Гельмязева, наші юні футболісти в фінальній зустрічі поступились команді Піщанської школи. Проте друге місце – вагомий результат спортсменів нашої школи.

Ми в десятці кращих на «Стартах надій»

27 команд взяли участь 9 жовтня 2013 року у змаганнях «Старти надій», що входять до програми районної спартакіади школярів. Ковтунівський навчально-виховний комплекс представляли Бережецька Мар’яна, Власенко Катерина, Тимошенко Тетяна, Пипка Ігор (7 клас) та Биковець Владислав, Москаленко Наталія, Пашкевич Анжела (6 клас). Команда зайняла 8 місце.

Таблиця результатів районної спартакіади школярів

Підведено результати районної спартакіади школярів Золотоніщини. Тривалий час наш заклад був на чолі турнірної таблиці. Проте основні суперники зуміли в ігрових видах спорту обійти нашу збірну команду. В тім підсумковий результат є одним з кращих протягом останніх років.