Драбівці

Історія села Сеньківці

За 15 км на північ від райцентру на погорбленій місцевості розкинулось село Сеньківці. Площа цього населеного пункту складає 117 гектарів, у ньому всього 7 вулиць. Сеньківці лежать на берегах річки Золотоношки, заплава якої потопає в зелені розкішного вільхового лісу. Село зливається із Драбівцями і адміністративно віднесене до цієї сільради. Найближчими сусідами цієї осади є також і села Ковтуни та Маркизівка.

Читати далі »

Українські пісні йшли від села до села

Серію сусідських творчих вечорів відкрив святковий концерт у Скориківці за участю учасників художньої самодіяльності трьох сіл — Ковтунів, Драбівець і нашого.

Читати далі »

Драбівецька громада виграла Всеукраїнський конкурс проектів та програм розвитку

Де взяти додаткові кошти на розвиток школи? – питання, яке турбує кожного свідомого директора навчального закладу.

Читати далі »

«КОЛОС – БЗК ДРАБІВЦІ» ПОСІВ 6 МІСЦЕ

Минулий чемпіонат Черкаської області був ознаменований поверненням до нього після кількарічної перерви команди-представника Золотоніського району. На зміну володарю кубка (2004, 2005 p.p.) і золотих медалей чемпіонату області-2004 ФК «Златокрай» до змагань була допущена команда «Колос-БЗК» з Драбівець.

Читати далі »

«Якби у кожному селі так збиралися і спілкувалися»

Ювілейне засідання драбівецького жіночого клубу «Ярославна», організоване 1 листопада у залі для урочистих подій, що в Маркизівці, було присвячене творчості та пам’яті українського генія – Тараса Григоровича Шевченка. Приводом для цього Читати далі »

Щоб вашого роду добавилось плоду, щоб мирні й щасливі були …

30 липня у Драбівцях вчетверте відбувся День села, яке святкувало свою 381-у річницю. Урочистості пройшли у сільському будинку культури. Читати далі »

Шість листочків на шкільному дереві і феєрверк у вечірньому небі над Драбівцями

Одинадцять років тому вони вперше прийшли до школи. одинадцять разів з тих пір схилялися до порога їхньої альма-матері осінні айстри. Читати далі »

На озброєнні педагогів – оздоровчі методики


Нещодавно у Драбівецькому навчально-виховному комплексі відбувся семінар директорів шкіл, дошкільних та позашкільних установ району з проблеми: «Здоров’язберігаючі технології у начально-виховному процесі». Гостей, зустрічали директор НВК Тетяна Єремєєва та сільський голова Олександр Герасименко. Вони розповіли, що вже десяток років під час епідемій грипу заклад не закривають на карантин. Завдяки втіленню в життя системи сучасних методик оздоровлення діти менше хворіють. Знання, набуті у навчальному закладі, стають їм у нагоді вдома, чи у надзвичайних ситуаціях, які іноді трапляються.

Читати далі »

Семінар директорів у Драбівцях

 

На базі Драбівецького навчально-виховного комплексу, директором якого є Т.Є.Єремеєва, відбувся районний семінар директорів шкіл Золотоніського району на тему: «Здоров’язберігаючі технології в навчально-виховному процесі. Здобутки та перспективи».

Читати далі »

Працювали – плідно, святкували – пишно, гуляли –весело…

 

25 липня мешканці Драбівець, Сеньківців та Маркизівки були напрочуд і святкові, мали піднесений настрій і цікаві плани на вечір. Адже відзначали черговий день народження свого села. Цього дня можна було дізнатися багато нового про Драбівецьку: землю. За словами сільського голови Олександра Герасименка, останній рік для населеного пункту не пройшов марно.

Читати далі »

Погода