Подільське

Історія села Подільське

Всього за 8 кілометрів на північний захід від районного центру на рівнинній місцевості привільно розкинулось село Подільське. Його площа складає 1672 гектари, а найближчими сусідами є села Новодмитрівка, Каврайські хутори, Ковтуни, Драбівці. Село віддалене від природних водойм, але потопає в зелені і квіту яблуневих і вишневих садів.

Читати далі »

Відкриваємо нові таланти

З першими весняними промінчиками, що полилися на нашу землю, прийшло на неї і свято найчарівнішого, найпрекраснішого Божого створіння — жінки.

Читати далі »

Столітня бабуся сама шиє собі сорочки

18 січня виповнилося 100 років Олені Яківні Гнатюк, мешканці с. Подільське. Привітати іменинницю зі святом приїхали перший заступник голови РДА Микола Іщенко, заступник голови районної ради Валентина Ярош, начальник управління праці та соціального захисту населення РДА Інна Лузан, заступник директора територіального центру Людмила Вернигора. На урочистостях були також сільський голова Олексій Бахмач та голова первинної ветеранської організації Василь Іващенко.
Читати далі »

Преміальні за успішне навчання

Останній шкільний дзвоник у Подільському НВК був по-родинному щирим. Більшість з 70-ти вихованців цього закладу зібралися на подвір’ї, Читати далі »

День села у Подільському

 

Хто з нас не знає, якою щедрою та урожайною буває осіння пора? А у Золотоніському краї вона багата ще й проведенням традиційного свята Дня села, бо коли ж іще його святкувати, як не восени, адже підсумки трудового літа вже підбито і можна зітхнути з полегшенням і трішки відпочити.

Читати далі »

Погода