Вячеслав Тараненко зайняв 2 місце на обласному етапі конкурсу-захисту робіт Малої академії наук Україн

Одержана П’ЯТА (заключна) нагорода обласного конкурсу. Вона, мабуть, сама важлива сьогодні для нас.

Вячеслав Тараненко зайняв 2 місце на обласному етапі конкурсу-захисту робіт Малої академії наук України в секції «Історичне краєзнавство» з роботою «Історія Ковтунівської школи».

«Цього року виповнюється 70 років з того часу як у Ковтунах була створена середня школа, яка на тривалий час стала базовою школою для навколишніх сіл. На жаль, це може бути останній рік існування середньої школи в селі, бо є плани ліквідувати 10-11 класи з 1 вересня», – саме такими словами розпочав свій виступ, представляючи свою роботу «Історія Ковтунівської школи» на обласному етапі конкурсу-захисту робіт учень 9 класу Тараненко Вячеслав.

Тараненко Вячеслав

Для того, щоб пояснити значення школи, Славик спробував дослідити історію Ковтунівської школи.

Як підсумок було сказано, що історія Ковтунівської школи багатогранна і в межах одного дослідження її не можна висвітлити. Але на сьогоднішній день в нашій школі лише 59 учнів. З кожним роком їх буде менше. Минулого року в селі народились лише 2 дитини. Так само було й у 2020 році. Тому можна сказати, що долю села вирішує не школа. Не школи рятують села, а робочі місця. Якщо вони є, то у селі працюватимуть молоді люди. Вони створюватимуть сім’ї та народжуватимуть дітей. Тоді школа буде існувати.

Проте про малочисельний заклад, який має великі здобутки і традиції, повинні знати і ті люди, які будуть вирішувати його долю. Знати для того, щоб виважено прийняти рішення в інтересах громади і зберегти при цьому здобутки.

Надіємось бути почутими!

Погода