Михайло Свояк – призер ще одного Всеукраїнського конкурсу

З 20 по 24 листопада 2023 року у м.Чернівці відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу молодіжної творчості «Мирний космос-2023». Конкурс проводився Українським молодіжним аерокосмічним об’єднанням «Сузір’я» (УМАКО «Сузір’я») спільно з Національним центром аерокосмічної освіти молоді ім. О.М. Макарова за сприяння Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки України з метою виявлення, розвитку та підтримки творчо обдарованої молоді у галузі аерокосмічної науки та з нагоди 16-ої річниці польоту в космос першого космонавта незалежної України Леоніда Каденюка в складі інтернаціонального екіпажу. Конкурс проводився за сімома номінаціями. Через війну конкурс проводився в он-лайн форматі, що стало звичним в умовах сьогодення.

Робота Михайла Свояка, учня 9 класу Ковтунівського навчально-виховного комплексу Новодмитрівської сільської ради перемогла в обласному етапі і була направлена фаховому журі для відбору в фінал. Михайло одержав запрошення та виступив у номінації «Людина. Земля. Всесвіт».

У визначений час відбувся публічний захист власної творчої роботи. Особливо враховувалися відповіді на запитання фахового журі конкурсу в ході співбесіди з теми конкурсної роботи. Михайло  зумів завоювати ДРУГЕ місце. Це черговий успіх ковтунівського школяра!

Погода