Найспортивніше село Черкащини 2010 року

Фінал змагань «Найспортивніше село Черкащини», які проводилися вже одинадцятий рік поспіль, відбувся на центральному стадіоні міста Шполи.

У спортивних змаганнях взяли участь понад 500 спортсменів, які представляли 20 команд-переможців районних змагань.

Грандіозний спортивний захід включав у себе змагання з міні-футболу, легкоатлетичного кросу, швидких шахів, армспорту, гирьового спорту, дартсу (серед сільських голів, які очолювали делегації), настільного тенісу та перетягування каната.

У турнірі з міні-футболу перемогу здобула команда с. Бурти Шполянського району, II місце дісталося футболістам с.Драбівка Корсунь-Шевченківського району, а III – команді с.Руська Поляна Черкаського району.

У легкоатлетичному кросі на дистанції 500 м серед жінок стали: І місце – Тетяна Пащина (с. Хрестителеве Чорнобаївського району); II місце – Оксана Сидун (с. Верхнячка Христинівського); III місце – Неля Серякова (с.Хлистунівка Городищенського району).

Чоловіки змагалися в бігові на дистанції 1000 метрів, де І місце дісталося Петру Мамонтову (с. Бурти Шполянського району); II місце – ОЛЕГУ ХОМУТУ (с. Вознесенське Золотоніського району); III місце – Олександру Сидун (с. Верхнячка Христинівського району).

Переможцем змагань із швидких шахів став Фелікс Зольдін (І місце) із с. Руська Поляна Черкаського району; II місце – Темрозій Чімішкаян із с.Вікнине Катеринопільського району, III місце – Микола Герасименко із с.Тимошівка Кам’янського району.

Найсильнішими в змаганнях із армреслінгу в категорії до 70 кг стали: І місце – Олександр Ситник (с. Степанівка Драбівського району); II місце – Андрій Черкас (с. Хлистунівка Городищенського району); III місце – Роман Поптярова (с. Драбівка Корсунь-Шевченківського району). У категорії до 90 кг: І місце – Богдан Кривошия із с. Руська Поляна Черкаського району; II місце – ВОЛОДИМИР ДЕМЧИНСЬКИЙ із с. Вознесенське Золотонісього району; III місце – Максим Поптярова із с. Драбівка Корсунь-Шевченківського району.

У категорії понад 90 кг: І місце – Валентин Качур із с. Хрестителеве Чорнобаївсього району; II місце – Сергій Білогуб із с. Руська Поляна Черкаського району; III місце – Сергій Найденюк із с. Вікнине Катеринопільського району.

Переможцем змагань з гирьового спорту у ваговій категорії до 65 кг став ОЛЕГ БЕЗГУБА із с. Вознесенське Золотоніського району, II місце зайняв Сергій Герасименко із с. Хрестителеве Чорнобаївсього району на III місці Дмитро Швиденко  із Руської Поляни Черкаського району. У вазі до 75 кг І місце посів Роман Ремезов із с. Хрестителеве Чорнобаївського району, II місце – Юрій Лисак із с. Родниківка Уманського, III місце – Олександр Кущенко із с. Р. Поляна Черкаського районів. У категорії до 90 кг І місце виборов Андрій Даник із с. Хрестителеве Чорнобаївського району, II місце – Вадим Коршак із с. Степанівка Драбівського; III місце – Михайло Павленко із с. Іваньки Маньківського району. В абсолютній вазі понад 90 кг І місце виборов Олександр Сударик із с. Хрестителеве Чорнобаївського району; II місце – Микола Домнін із с. Драбівка Корсунь-Шевченківського; III місце – Сергій Гень із с. Вікнине Катеринопільського районів.

Переможцем у турнірі з дартсу став сільський голова с. Вікнине Катеринопільського району Юрій Батора; II місце дісталося Ігорю Шумілову із с. Бурти Шполянського району, а III місце – Миколі Дуднику із с. Хлистунівка Городищенського району.

Серед тенісисток переможні місця розподілилися наступним чином:

І місце – ІРИНА ЗІНЧЕНКО (с. Вознесенське Золотоніського району); II місце – Анастасія Дода (с. Хрестителеве Чорнобаївсього району); III місце – Аліна Дорошенко (с. Бурти Шполянського району).

Серед чоловіків найвправнішими тенісистами стали: І місце – Володимир Зінченко (с. Драбівка Корсунь-Шевченківського району); II місце – Руслан Кириченко (с. Майданецьке Тальнівського району); III місце – Олександр Сіренко (с. Руська Поляна Черкаського району).

Найбільш видовищними і емоційними традиційно були змагання з перетягування каната. За І місце змагалися команди сіл Руська Поляна Черкаського та Хрестителеве Чорнобаївського районів. Перемогли чорнобаївці. III місце зайняла команда с.Бурти Шполянського району.

Саме останній вид змагань визнавчив переможця в загальному заліку. Найспортивнішим селом Черкащини 2010 року стало село Хрестителеве Чорнобаївського району. На другому місці село Руська Поляна Черкаського району, третє місце у господарів, яких представляло с. Бурти. Достойно виступили представники Золотоніщини. Команда села Вознесенське фінішувала четвертою.