Владислав Шерстюк – чемпіон села по настільному тенісу

18 чемпіонат села Ковтуни по настільному тенісу завершився тріумфальною перемогою одинадцятикласника Владислава Шерстюка, який зумів здолати всіх своїх суперників.  

Після попередніх змагань та тренувальних зборів на старт змагань вийшли 10 любителів тенісу.  Більшість з них мали досвід участі в змаганнях різних рівнів.  Проте саме Владиславу  вдалось уникнути поразкок. Друге місце завоював студент Переяслав-Хмельницького  педагогічного університету Вадим Мельник. Справжню сенсацію створив восьмикласник Максим Дивнич, який зайнявши третє місце, витіснив з числа призерів фаворитів змагань студента Черкаського бізнес-коледжу Євгенія Козинця та недавнього учасника АТО Анатолія Дерев’янка.

Приємне враження залишила гра Руслана Єременка та Владислава Романенка, які представляли ромську громаду села.

Як і раніше турнір був присвячений пам’яті кавалера трьох орденів Слави, уродженця села А.Л.Дерев’янка, спогади про якого дбайливо бережуть ковтуняни.

Переможці змагань одержали відзнаки від Ковтунівської сільської ради та грошові призи від традиційного спонсора змагань,  керівника СТОВ «Спільне» Валерія Івановича Демиденка, який опікується тенісистами села.

За результатами першості сформовано дві команди з Ковтунів та Мицалівки  для участі в командному чемпіонаті Золотоніщини.

Погода