Особлива людина

Пузєєв О.І.,

сільський голова  с. Кропивна,

колишній  директор Кропивнянської

спеціалізованої загальноосвітньої школи

 

Говорити про Володимира Федоровича Клименка можна безмежно, бо це людина особлива. Бог велів мені мати такого Вчителя. Я пройшов чудову школу виховання у Золотоноші: дитяча дошкільна установа “Ялинка”, середня школа №2. Потім були Черкаський педагогічний інститут, Кропивнянська загальноосвітня школа.

Я виховувався під аурою Володимира Федоровича, аурою мистецтва. Він говорив, що художня самодіяльність – це найважливіший крок духовного, розумового і психічного розвитку юної особистості. Мистецтво вчить розуміти, думати і творити Красу.

У другій міській школі ще з шкільних років мене вчили азам сценічного мистецтва. Я співав у шкільному хору, вокальному ансамблі, вів свята й ранки.

А які тоді були огляди учнівської художньої самодіяльності! У залі районного Будинку культури не було вільних місць. А ми, учні, переживали, тому що хотіли бути  першими, кращими. Разом з нами хвилювався й Володимир Федорович, бо він прагнув, щоб район був кращим і першим. Ось звідки з’явилося в мене бажання бути завжди на передовій.

Погода