Бездоганні ракетки

1 березня пройшли змагання першості району з настільного тенісу. На прохання спортивної громадськості Ковтунів фінальні ігри відбулися саме в цьому селі. До того були організовані зональні зустрічі, в підсумку яких шість з тринадцяти команд по три ракетки в кожній – із сіл Шабельники, Мицалівка, Чапаєвка, Коробівка, Ковтуни та Вознесенське – вибороли право зіграти вирішальні сети. Така першість проводилася вперше. До участі запросили жителів сіл без обмежень віку, послідовність ігор вибудували за коловою системою. Мета заходу, як і багатьох інших спортивних подій у районі, – популяризувати фізичну культуру, пропагувати й стимулювати здоровий спосіб життя та масовий олімпійський рух.

Усе було бездоганно організовано. Сільська рада Ковтунів на чолі з Святославом Строканем обладнала на базі місцевого навчально-виховного комплексу гарний майданчик для гри в теніс, закупивши столи та інвентар. Директор закладу Іван Малий пропустив змагання через те, що саме в цей час проходив міськрайонний шаховий турнір, де він працював головним суддею. Зате гарантував активну організаторську участь своїх колег: заступник директора Василь Мельник та вчителі Олександр Теницький і Андрій Павлюченко подбали і про комфорт, і про суддівство.

Церемонію нагородження переможців провів заступник голови районної ради Олександр Нагаєвський. Беззаперечним лідером стала команда Шабельників у складі Сергія Стеблівця, Ігоря Гвоздя (сільського голови – спортсмена й палкого пропагандиста спорту) та Лесі Наумейко. Її нагороджено кубком, грамотою та медалями. Другими, але не менш сильними за класом гри, стали тенісисти із Вознесенського: перша та друга ракетки – батько й син Микола і Владислав Мехеди і третя ракетка – Ірина Шуранова (так за паспортом, а на Золотоніщині її знають як Зінченко – багато років поспіль непереможну спортсменку, ветерана й ентузіастку, якій тепер ракетки складає конкуренцію хіба що Леся Наумейко). Підтримував своїх тенісистів впродовж усіх сетів сільський голова Віктор Денисенко. Третіми фіналістами цієї першості вийшли господарі – Олександр Теницький, Вадим Мельник й Наталія Мальована із Ковтунів. Усі лідери нагороджені грамотами та медалями.

– Командна гра вдалася. Тепер плануємо організувати змагання тенісистів на першість району з цього виду спорту в особистому заліку. Це послужить стимулом для найсильніших гравців, які прагнуть в конкурентній боротьбі підтримувати свій рівень майстерності, – поділився планами голова ФОК «Колос» Олександр Бут.

Надія КОВАЛЕНКО

 

«Вісник Золотоніщини»,14.03.2014

Погода