На Золотонішині встановили новий спортивно-ігровий комплекс

Дзвінкий дитячий гомін тепер постійно лунає на майданчику біля сільської школи села Ковтуни, що у Золотоніському районі, навіть із настанням канікул.

Нарешті й дітлахи, й дорослі отримали у своє користування сучасний спортивний комплексу цікавому поєднанні з ігровим майданчиком.

Допоміг у реалізації давньої мрії громади села народний депутат Владислав Голуб. Між іншим, цей комплекс є вже десятим у низці подібних споруд, які з початку року допоміг встановити в окрузі народний обранець.

Новенька, ще блискуча від фарби споруда почала діяти одразу ж після монтажу та, звісно, отримання усіх необхідних дозволів, які гарантують її безпеку. Її презентували просто, без помпезності і традиційного перерізування стрічки, якось надзвичайно тепло і по-домашньому.

– Згадую нашу найпершу зустріч із ковтунівською громадою у 2014 році, коли я балотувався до Верховної Ради. Тоді люди, як здалося, перевіряли мене на міцність. Мовляв, ви всі такі, депутати, перед виборами з’являєтесь, потім вас 5 років немає, а перед наступними виборами ми раптом бачимо вас знову. Однак я йшов до ради, аби змінювати ситуацію на місцях, тобто змінювати життя громад, – зауважив Владислав Володимирович. – Коли в будинку сільської ради, під час чергової зустрічі з жителями села, ми разом вирішили реалізувати проект з будівництва якісного спортивного майданчика, аби люди будь-якого віку мали можливість займатись спортивними вправами, я був тільки «за». І ось спільними зусиллями ми все це зробили. Для мене дуже важливо, щоб від радості світилися очі всіх наших діток, – щиро додав депутат.

До речі, обладнання для дитячого майданчика було придбано коштом сільської ради. 100 тисяч гривень на спорудження спортивної складової комплексу допоміг отримати Владислав Голуб. Це кошти державної субвенції, яка виділяється державою громадам на соціально-економічний розвиток.

–Мені надзвичайно приємно, коли є результат, – підкреслив він. – За чотири з половиною роки мені точно не соромно дивитись людям у вічі. На моєму окрузі 118 населених пунктів. Я був у кожному не раз і не двічі. Мені абсолютно без різниці: це велике село чи маленьке. Розвиватись мають право усі, без винятку. У рамках навіть невеликих можливостей ми будемо змінювати потроху те, що можемо змінити, і все те, що в наших силах.

Директор Ковтунівського навчально-виховного комплексу Іван Малий прокоментував подію:

–Маємо майданчик один із кращих в районі. Це вдала комбінація спортивного тренувального вуличного комплексу з сучасним дитячим майданчиком. Про такий, мабуть, мріяли цілі покоління в Ковтунах. Такої можливості у нас в селі просто не існувало довгий час.

А сільський голова Олена Мірошниченко додала:

–Ми повинні розуміти, де що у нас береться та звідки. Владислав Голуб дійсно багато нам допоміг, аби село почало змінюватися й осучаснюватись. Я хочу від усієї громади подякувати йому за небайдужість і турботу. Можу точно сказати, що він вклав сюди часточку своєї душі.

Встановлення нового спортивно-ігрового комплексу – це далеко не всі позитивні зміни у селі. Модернізується і місцева школа. Тут оновили дах, замінили вікна та двері, придбали необхідне шкільне приладдя. «Вісник Золотоніщини», 13.06.2019

Останні новини
Погода