Учасники обласних предметних олімпіад

Статистика участі учнів закладу, які представляли Золотоніщину на обласних олімпіадах ведеться з 1985 року.

Рік

Предмет

Клас

Прізвище учня

Місце

1985

Хімія

9

Горошинський Анатолій

 

1990

Інформатика

11

Фурса Микола

7

1991

Інформатика

11

Строкань Володимир Іванович

 

1997

Фізика

8

Малий Володимир

7

1998

Фізика

9

Малий Володимир

6

1999

Фізика

10

Малий Володимир

10

2000

Фізика

11

Малий Володимир

7

2001

Фізика

9

Зінов’єв Олексій

7-8

2001

Фізика

8

Малий Олександр

7-9

2002

Фізика

10

Зінов’єв Олексій

 

2002

Фізика

9

Малий Олександр

 

2003

Фізика

11

Зінов’єв Олексій

 

2003

Фізика

10

Малий Олександр

3

2004

Фізика

11

Малий Олександр

 

2004

Фізика

8

Спицька Вікторія

 

2005

Фізика

9

Спицька Вікторія

 

2005

Фізика

9

Харь Василь

 

2006

Фізика

10

Спицька Вікторія

 

2006

Фізика

10

Харь Василь

 

2006

Фізика

9

Кононенко Сергій

 

2007

Фізика

11

Спицька Вікторія

 

2007

Фізика

11

Харь Василь

 

2007

Фізика

10

Кононенко Сергій

 

2008

Фізика

11

Кононенко Сергій

 

2009

Фізика

9

Спицький Владислав

 

2011

Фізика

11

Строкань Ярослав

2013

Фізика

9

Мельник Вадим

 

2013

Фізика

10

Мальована Наталія

 

2014

Астрономія

11

Мальована Наталія

 

2015

Астрономія

10

Свояк Олександр

3

2016

Астрономія

11

Свояк Олександр

3

2017

Фізика

8

Дивнич Максим

3

2017

Хімія

8

Дивнич Максим

 

2017

Астрономія

9

Нетудихатка Ростислав

1

2017

Біологія

9

Нетудихатка Ростислав

 

2017

Астрономія

10

Тимошенко Тетяна

3

2018

Фізика

9

Дивнич Максим

3

2018

Астрономія

10

Нетудихатка Ростислав

2

2018

Астрономія

10

Близнюк Аліна

 

2018

Астрономія

11

Тимошенко Тетяна

 

2018

Хімія

9

Дивнич Максим

 

2019

Астрономія

11

Нетудихатка Ростислав

1

2020

Астрономія

9

Скорик Наталія

1

2020

Астрономія

9

Власенко Сергій

2

2021

Олімпіади не проводились

2022

Астрономія

11

Скорик Наталія

1

Останні новини
Погода