Досягнення учнів Ковтунівського НВК за 2019-2020 н.р.

Власенко Сергій

ІІІ місце на Всеукраїнському конкурсі для школярів «Еко-техно 2020», який є національним етапом міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів ISEF-2020

І місце у обласному та районному етапах Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (секція «Аерофізика та космічні дослідження»)

ІІ місце у обласному етапі Всеукраїнської олімпіади з астрономії

І місце у районному етапі Всеукраїнської олімпіади з астрономії

І місце у районному етапі Всеукраїнської олімпіади з фізики

Скорик Наталія

ІІІ місце на Всеукраїнському конкурсі для школярів «Еко-техно 2020», який є національним етапом міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів ISEF-2020

І місце у обласному та районному етапах Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (секція «Астрономія та астрофізика»)

ІІ місце у районному етапі олімпіади з астрономії

І місце у обласному етапі Всеукраїнської олімпіади з астрономії

І місце у районному етапі Всеукраїнської олімпіади з фізики

І місце в обласному етапі Всеукраїнської акції «Турбота молоді тобі, Україно» 

Дивнич Максим

ІІІ місце в обласному та І місце в районному етапах Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН (секція «Математичне моделювання»)

І місце в обласних фінальних змаганнях з усного математичного рахунку «Прангліміне-2019»

Дзюбан Ліза

ІІ місце у районному етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови

ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської акції «Кролик»

Калантай Іван

ІІІ місце у районному етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови

Мірошніченко Дмитро

ІІ місце у обласному та І місце у районному етапах Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН (секція «Археологія»)

Хлипа Юлія

І місце у районному етапі та лауреат обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН (секція «Літературна творчість»)

Сердюк Юлія

ІІ місце у районному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН (секція «Зоологія, ботаніка»)

І місце в обласному етапі Всеукраїнської акції «Турбота молоді тобі, Україно»

фіналіст обласних фінальних змаганнях з усного математичного рахунку «Прангліміне-2019»

Строкань Даша

І місце в обласному етапі Всеукраїнської акції «Турбота молоді тобі, Україно» в номінації «Плекаємо сад»

Шерстюк Аня

лауреат І ступеня районного Фестивалю-конкурсу пісенної творчості «Зірка FEST

Дзюбан Ліза і Шерстюк Аня

лауреати ІІ ступеня районного Фестивалю-конкурсу пісенної творчості «Зірка FEST»

Козинець Ілона

лауреат ІІІ ступеня районного Фестивалю-конкурсу пісенної творчості «Зірка FEST»

Григоренко Вероніка

лауреат районного Фестивалю-конкурсу пісенної творчості «Зірка FEST»

Тимошенко Євгенія

лауреат районного Фестивалю-конкурсу пісенної творчості «Зірка FEST»

почесна грамота сайту «МійКлас»

Свінчук Богдан

ІІ місце в 20-му відкритому чемпіонаті Черкаської області з кіокушин карате у розділі куміте серед дітей та юнаків

ІІ місце у відкритому чемпіонаті Полтавської області з кіокушин карате

Пазиніч Анастасія

ІІІ місце у районному фестивалі-конкурсі читців-декламаторів «Поетична пристань» (молодша вікова група)

ІІ місце в районному етапі очно-заочного екологічного конкурсу «Новорічна композиція»

Свояк Михайло

почесна грамота сайту «МійКлас»

Савицький Ярослав

почесна грамота сайту «МійКлас»

Тараненко В’ячеслав

почесна грамота сайту «МійКлас»

Строкань Владислав Володимирович

почесна грамота сайту «МійКлас»

фіналіст обласних фінальних змаганнях з усного математичного рахунку «Прангліміне-2019»

Останні новини
Погода