Прикмети багатства
Хто з нас не хоче, щоб у гаманці завжди водились гроші, щоб не доводилося їх рахувати від зарплати до зарплати. Таке бажання цілком природне, але далеко не всі вміють правильно поводитись з грошима. Багато хто знає, що гроші люблять особливе ставлення до себе. Є прикмети, зважаючи на які, ви забезпечите достаток у домі.
Існує думка, що у день отримання зарплати не можна тратити з неї ні копійки. Уся сума повинна «переночувати» у домі, інакше гроші не любитимуть його.
Старші люди радять зберігати вдома крупну купюру протягом року. Так вона зарядить вашу оселю фінансовою енергією і стане притягувати до себе гроші.
Якщо ви плануєте попросити у керівництва надбавку до зарплати, то краще зробити це у середу.
Ще одна прикмета – не можна свистіти у приміщенні, інакше не буде грошей. Такий же результат матимете, якщо будете змітати рукою крихти зі столу.
Якщо сусід просить у вас у борг сіль або кілька шматочків хліба – не позичайте, інакше увесь ваш достаток перейде до нього.
Щоб завжди були гроші, віник треба ставити ручкою униз.
Стосовно позичок теж існують різні прикмети.
Наприклад, давати у борг треба тільки по вівторках, брати у борг по понеділках, а віддавати борги у п’ятницю. Берете у борг чи віддаєте його – робіть це у першій половині дня.
Краще ніколи самому не позичати грошей, а от давати комусь у борг – можна і навіть частіше. Таким чином ви програмуєте гроші, щоб вони до вас поверталися.
Коли весною вішаєте пальто у шафу до наступного сезону, обов’язково покладіть у кишеню дрібні купюри. Перевірте, щоб на речах не було відірваних ґудзиків або дирявих кишень – гроші цього не люблять.
Пустий гаманець – теж: погана прикмета. Постійно зберігайте у ньому хоча б монетку. В одному з відділень покладіть долар, складений трикутником. Усі купюри слід складати лицьовим боком.
Якщо гроші потрапили до вас випадково і легко, то обов’язково треба їх витратити або віддати комусь.
Дотримуючись цих правил ви маєте усі шанси приманити до себе гроші. Не забувайте, що їх легко можна втратити, тому ваші дії повинні бути постійними і системними.