Учитель творить людину

Вчителька фізики Мала О.Г. та призер обласних олімпіад Нетудихатка Р.

Особлива увага освітян району звертається на роботу з обдарованими учнями. У їхній підготовці найактивніше працювали педагоги Гельмязівської і Благодатнівської шкіл (по 7 учителів), Коврайського НВК (4 учителі). Найстаранніші, які кожного року готують по декілька переможців: Ніна Василівна Алєксєєнко (Гельмязів), Ольга Гаврилівна Мала (Ковтуни), Наталія Василівна Власенко, Вікторія Миколаївна Вертипорох, Раїса Михайлівна Дорош, Антон Миколайович Саєнко (Благодатне), Юрій Борисович Орищенко (Софіївка), Людмила Леонідівна Різник (Коврай).

Юні олімпійці Золотоніщини показують високі результати у спортивних змаганнях різних рівнів і, сподіваємося, стануть справжніми чемпіонами у майбутньому. У 2016 році 4 учнів Пальмірської школи (керівник Юрій Іванович Кошик) стали переможцями чемпіонату Черкаської області з кікбоксингу, а в 2017-му 5 його вихованців здобули відзнаки Всеукраїнського турніру з боксу серед жінок Маємо 11 переможців обласних змагань з греко-римської боротьби, 2 переможців командних змагань з волейболу – з Гельмязівської (керівник Андрій Михайлович Хлипа) і Піщанської (Олександр Володимирович Шевченко) шкіл, 2 переможців обласних змагань із стрільби з лука із Кропивнянської школи (керівники Геннадій Васильович і Роман Васильович Хвилі).

Особливі надзвичайно творчі педагогічні працівники закладів позашкільної освіти району Валентина Миколаївна Пономаренко («Світлячок»), Лариса Володимирівна Редька (РБДЮТ), Галина Василівна Войнова (ЦТТ) виховують незвичайних дітей, їхні вихованці постійно стають переможцями конкурсів і змагань різних рівнів.

За особливі успіхи в навчанні, дослідно-експериментальній роботі та особистий внесок у піднесення іміджу Золотоніщини згідно з рішеннями органів влади району за 5 років виплачено 143652 гриви: стипендії учням і 113995 гривень премії вчителям, які підготували переможців.

На цей час у районі в дослідно-експериментальній роботі задіяні 6 закладів загальної середньої освіти: Коврайський, Богуславецький і Коробівський НВН, Гельмязівська, Пальмірська ЗОШ та РБДЮТ. На міжнародних форумах «Ін- новатика в сучасній освіті» та міжнародних виставках «Сучасні заклади освіти» за останні роки освітні заклади району здобули 5 золотих та срібні медалі: Коврайський і Богуславецький НВН – по дві медалі, Дробівецький і Подільський НВН та Пальмірська ЗОШ – по одній. Учителі історії Богуславецького НВН Тетяна Миколаївна Москаленко й Коврайського НВН Людмила Леонідівна Різник, директор Золотоніського РБДЮТ Лариса Володимирівна Редька, вчителька астрономії, фізики та математики Ковтунівського НВК Ольга Гаврилівна Мала, методист відділу освіти Андрій Юрійович Логінов є постійними дипломантами Міжнародного фестивалю педагогічних інновацій.

За високі успіхи у популяризації творчих здобутків педагогічних працівників на міжнародних та всеукраїнських виставках нагороджено відзнакою «Імідж Черкащини-2016» та «Імідж Черкащини-2017» Богуславецький, Коврайський і Драбівецький навчально-виховні комплекси. Дипломами «Лідер освіти Черкащини – 2016, 2017» управління освіти і науки Черкаської облдержадміністрації за системну роботу щодо популяризації інноваційної діяльності навчальних закладів Черкащини на міжнародному та всеукраїнських рівнях нагороджено відділ освіти та його методичний кабінет.

Тетяна ЛИСАК. завідувачка районного методичного кабінету

«Вісник Золотоніщини», 01.03.2018

Погода