Учні Ковтунівського НВК стали переможцями конкурсу «Техно Україна 2020»

З 4 по 7 лютого 2020 року у Києві проходив конкурс для школярів “Еко-техно 2020”, який є національним етапом міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів ISEF-2020. Організаторами конкурсу є Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді та Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського». Конкурс проходив у Київському політехнічному університеті. До частини “Еко” входять такі галузі наук як клітинна та молекулярна біологія, наука про людину, хімія та біохімія. Частина “Техно” містить у собі математику, фізику, астрономію, інженерію та енергетику. Раніше конкурси для цих двох напрямків проводились окремо, цьогоріч їх поєднали. Протягом трьох днів учні захищали свої проєкти разом із науковими керівниками.

  Цього року на конкурсі у п’яти категоріях: інженерія, інформаційні технології, енергетика, математика, фізика й астрономія — представлено 170 розробок юних винахідників.Крім учнів фізико-математичного ліцею та спеціалізованої школи №17 з обласного центру, Черкащину представляли учні Ковтунівського НВК Наталія Скорик та Сергій Власенко (керівник Мала Ольга Гаврилівна), які представляли роботу по пошуку екзопланет.

  “Я хочу наголосити на тому, що цей захід є дуже важливою можливістю, яку ви даєте молодим людям, майбутньому України, молодим науковцям зібратися тут, показати свої роботи, поспілкуватися між собою, а в майбутньому побувати і поспілкуватися за межами України і долучитися до розв’язання проблем у різних галузях”, – наголосив Шон О’Хара, аташе з питань культури посольства США в Україні.

  “Я переконаний, що цей конкурс дасть вам ще одну не зайву путівку у краще світле майбутнє, у якому ви будете безпосередньо розвиватися і знаходити непрості рішення чи прості рішення непростих проблем”, – зауважив представник директорату інклюзивної та позашкільної освіти МОН Юрій Демедюк.

  7 лютого відбулося урочисте нагородження переможців конкурсу «Техно Україна 2020». 200 школярів з усіх областей нашої країни представили на суд журі 171 проєкт. Переможців визначали у кожній з семи категорій. Загалом призи від генерального партнера конкурсу, компанії «Хуавей Україна» отримали понад 70 учасників — конкурсантів, які посіли 1-4 місця у своїх категоріях.

Учні Ковтунівського НВК Скорик Наталія та Власенко Сергій зайняли ТРЕТЄ місце, а їх керівник Мала О.Г. відзначена організаторами спеціальним призом за досягнення в умовах сільської школи. Учні Ковтунівського НВК вкотре продемонстрували, що маленька сільська школа (кількість учнів – 70 осіб) може підготувати і переможців Всеукраїнських олімпіад, і переможців Всеукраїнських конкурсів, і показати достойні результати на ЗНО.

Висловлюємо вдячність працівникам Черкаського територіального відділення Малої академії наук за підтримку та довіру до сільської школи. Висловлюємо щиру вдячність за системну і результативну роботу з обдарованими учнями вчителю фізики та математики Ковтунівського НВК Малій Ользі Гаврилівні, а учням бажаємо подальших успіхів у всіх конкурсах і олімпіадах.

За матеріалами сайту https://zolrvo.gov.ua/news/09-11-46-10-02-2020/ «Вісник Золотоніщини», 13.02.2020

Серед призерів конкурсу Наталія Скорик та Сергій Власенко
Погода