Звернення до батьків і учнів

Шановні учні та батьки!

З метою запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19 з 12 березня 2020 року в Україні запроваджено карантин для всіх закладів освіти.

У нас також призупинений освітній процес. Сьогодні дуже складно передбачити дату його відновлення.  Загроза, яку несе  коронавірус, – реальна і велика, як ніколи. Тому головне наше завдання – не допустити недооцінки ситуації. Водночас треба не панікувати, а виробити насамперед для себе план дій в ситуації, коли біда застала нас зненацька. Слід розуміти, що за сьогоднішніми тривожними буднями прийдуть майбутні дні. Які вони будуть – залежить в кожного з нас.

 З урахуванням ймовірного розвитку епідеміологічної ситуації та з метою недопущення відставання у вивченні навчальних предметів для забезпечення виконання навчальних програм, педагогічним колективом організовано дистанційне навчання для всіх учнів закладу. На жаль, ми, як і більшість освітян світу, не готувались до такої роботи. Бачимо труднощі, які постали перед нами. Неодмінно зробимо корективи в  майбутньому. Зараз іде пошук форм дистанційної роботи. По кожному учню уточнено технічні можливості для такої роботи. На превеликий жаль багато учнів знаходяться поза межами Інтернет-досяжності. Є й ті, хто маючи «круту» сучасну техніку, не потурбувався про її застосування з навчальною метою.

Ми разом будемо шукати способи розв’язання проблем. На сьогодні вже створено групи (спільноти) у Viber. Вчителі мають всі контактні дані учнів та батьків. Ведеться розсилка завдань на електронні пошти. Маємо перший досвід роботи у Classroom. Зазначений сервіс забезпечує користувачів універсальним робочим апаратом, має зручний, інтуїтивно-зрозумілий інтерфейс і можливості, необхідні учасникам освітнього процесу під час дистанційного навчання.

Віримо в те, що за допомогою сучасних технологій, ми зможемо мінімізувати втрати. На сайті нашого закладу у вкладці «Дистанційне навчання», яка знаходиться на сторінці «Школа», можна знайти не лише поради для самоосвіти, а  й практичні рекомендації по підключення до спільнот учнів нашої школи.

Зауважимо, що навчити можна того, хто хоче навчитися. Дуже хочемо, щоб з цим у нас не було проблем.

Останні новини
Погода