Максим Дивнич – переможець обласного фіналу Всеукраїнських змагань з усного математичного рахунку

Максим Дивнич та методист Черкаського ОІПОПП О.М.Козлова

11 січня 2020 року в Черкасах на базі Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №17 Черкаської міської ради проведено обласний фінал Всеукраїнських змагань з усного математичного рахунку в режимі он-лайн Прангліміне для переможців І-ІІІ он-лайн етапів Національного чемпіонату з усного математичного рахунку.

Слід зауважити, що у цьому році до обласного фіналу потрапили учасники із таких районів, як Христинівський, Золотоніський, Монастирищенський, Черкаський, та міст Черкаси, Умань, Сміла.

Наш заклад був одним з найактивніших на Черкащині. 60% учнів взяли участь у трьох етапах змагань, які відбувались у он-лайні на базі навчальних закладів. До обласного етапу було запрошено трьох учнів Ковтунівського НВК, які ввійшли в шестірку кращих по Черкаській області за попередніми результатами.Серед них Максим Дивнич та Іван Калантай (11 клас) і Юлія Сердюк (9 клас). На жаль, терміни проведення фіналу співпали із захоплюючою поїздкою в Львів. Саме тому Іван і Юлія не змогли поїхати до Черкас.

Крім Максима, Золотоніщину представляли Вероніка Партика, учениця 9 класу, та Артем Діхтяренко, учень 8 класу, з Пальмірської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Представники Золотоніщини

Всього змагалось 40 учасників по шести вікових категоріях: чомучки (1-3 класи); дослідники (4-6 класи); дівчата 7-11 класи; хлопці 7-11 класи; сеньйорити і сеньйори (учителі).

У результаті Вероніка та Максим зайняли І місце, а Артем – IV місце.

Переможці обласного фіналу

Переможці здобули право виступати в Національному фіналі змагань з усного математичного рахунку Прангліміне-2020. Результати обласного фіналу можна переглянути за посиланням https://miksike.net.ua/#/users/millapilv/pr2020/final_cherkaska.html

Останні новини
Погода