Онлайн-ресурси для вивчення англійської мови

Вчитель англійської мови Фурса Наталія Анатоліївна рекомендує наступні Інтернет-ресурси для роботи під час карантину:

  • Duolingo

https://uk.duolingo.com/course/en/uk/Вивчайте-Англійська

Популярний безкоштовний сервіс для вивчення англійської мови. Програма побудована у формі “дерева досягнень”: щоб перейти на новий рівень, потрібно набрати певну кількість очок за правильні відповіді. Пропонуються численні письмові уроки та диктанти. Розділ для практики вивченої лексики, за один курс ви можете вивчити до 2000 слів.

  • Learning.ua

https://learning.ua/english/

На цьому сайті можна знайти різні вправи, що допоможуть закріпити та зробити більш глибоким знання англійської мови і перевести теоретичний матеріал в практичну площину за допомогою інтерактивних вправ. Завдання сортуються не за віком учня, а за темами

  • LIURO

http://liuro.com.ua

Це безкоштовний віртуальний портал для вивчення англійської мови. Для зручності використання, уроки на сайті Liuro поділені на розділи.
Серед розділів ви знайдете граматичні правила, тексти та вправи, словник, а також можливість вивчати англійську мову за допомогою пісень. Крім того, кожен урок супроводжують жартівливі комікси, що дозволяє розбавити серйозну атмосферу сухої теорії.

  • Learningchocolate.com

https://www.learningchocolate.com

На цьому сайті можна знайти безліч тем, слова озвучуються. А також тут є вправи для тренування вивчених слів.

https://www.youtube.com/channel/UCEKXieT70wByfvZwP1CxdPQ You Tube rанал підійде для новачків. Дженніфер говорить повільно і супроводжує уроки текстом. Ви можете погуглити незнайоме слово.

Погода