У Ковтунах відбулися цікаві змагання

Цьогорічний чемпіонат села по настільному тенісу, турнір, присвячений пам’яті кавалера трьох орденів Слави А.Л.Дерев’янка, що проводився в Ковтунах, був п’ятнадцятим за ліком. Рідко знайти подібного роду традиційні змагання, мабуть, не лише в нашому районі. Цього разу організатори змагань дещо змінили формат проведення змагань, віддавши перевагу не чисельності учасників, як це було в попередні рази, а, зібравши своїх найсильніших гравців села, запросили до себе в гості найсильніших тенісистів Золотоніщини.

Голова РДА Олександр Манчук вітає учасників чемпіонату села Ковтуни з настільного тенісуБоротьба за першість  була напруженою. Гості виявилися не просто титулованими (серед них троє були чемпіонами Золотоніського району в попередні роки), а й сильнішими по грі. Хоча й ковтуняни заставили понервувати своїх іменитих суперників. Провівши попередній етап у двох групах, було визначено шестірку найсильніших, які й розіграли першість та призи, що були встановлені керівником СТОВ «Спільне» Валерієм Демиденком. Для визначення переможців довелось застосувати додаткові показники, оскільки одразу в трьох учасників виявилась однакова кількість очок. У підсумку чемпіоном села Ковтуни став сільський голова з Шабельників Ігор Гвоздь. Друге і третє місця дістались жителям Вознесенського Миколі Мехеді та Вадиму Гончаренку.  На четвертому виявився син чемпіона – Тимур. П’яте та шосте місця зайняли відповідно ковтуняни: десятикласник Вадим Мельник та студент Національного університету біоресурсів і природокористування України Олександр Теницький.

Нагороди переможцям вручив голова Золотоніської райдержадміністрації Олександр Манчук, який завітав на представницький турнір в Ковтунах.

Цього ж дня в закладі відбулася ще одна подія. Вперше було проведено шаховий турнір районного рівня. До переможців чемпіонату району, що пройшов недавно в Золотоноші,  приєднався директор закладу, кандидат в майстри спорту Іван Малий та двоє зовсім юних шахістів із Золотоноші та Черкас – Ростислав Гончаренко та Богдан Гриценко. Тут також була напружена боротьба. Варто зауважити, що діючий чемпіон Олексій Шевчук із Пальміри був цього разу лише п’ятим. Перемогу ж здобув першорозрядник, неодноразовий чемпіон Золотоноші Микола Синьок. Господарю закладу  довелось задовольнятись  другим місцем, а третє – у семирічного Ростислава. Суддівство турніром здійснював ковтунівський п’ятикласник Максим Дивнич. Є всі сподівання, що й шахові турніри стануть офіційними та традиційними в Ковтунах.

Турнірна таблиця першості села Ковтуни по настільному тенісу

Турнірна таблиця першості села Ковтуни по настільному тенісу

Погода