Освітяни-шахісти України визначили найсильнішу команду

Протягом 23-25 квітня 2013 р. в Києві пройшов перший Всеукраїнський турнір із активних шахів серед працівників освіти – членів Профспілки працівників освіти і науки України, організований Центральним комітетом Профспілки.

23 команди в складі 4 шахістів вели напружену боротьбу за першість. Рівень учасників виявився значно вищим, ніж очікували організатори. Саме цим можна пояснити певні суддівські упущення в ході організації змагань. Проте вони не зіпсували загальної атмосфери, яка панувала в турнірному залі.

Переможцями стала команда з Криму, за яку виступали гросмейстер Євгеній Шарапов, міжнародний майстер Сергій Ярий, кандидати в майстри спорту Сергій Перваков та Ольга Богданова. На другому місці – команда Чернігівської області, честь якої захищали два міжнародні майстри спорту – Олександр Сущов і Євгенія Майборода і два кандидати у майстри спорту – Валерій Плаксін і Андрій Леоненко. Третє місце за додатковими показниками зайняла донецька команда в складі майстрів Дмитра Кононенка і Матюшиної Зої, майстра ФІДЕ Олексія Шпаковського та кандидата в майстри спорту Олега Матюшина. Сильна команда Полтавської області, за яку виступали кандидати в майстри спорту Валерій Яворівський, Григорій Горгола і Олексій Модло та майстер спорту Юлія Браїлко, задовольнялась 4 місцем.

Загальне 9 місце для команди з Черкащини, що не виділялась високими титулами, за яку виступали директор Ковтунівського навально-виховного комплексу із Золотоніського району Іван Малий, заступник директора Нехайківського НВК з Драбівщини Борис Яременко та дитячі тренери з Черкас Юрій Мицик та Тетяна Метельницька можна вважати успіхом.

Технічні результати змагань наведено в таблиці:

Таблиця результатів Всеукраїнського турніру із активних шахів серед працівників освіти

Погода