Преміальні за успішне навчання

Останній шкільний дзвоник у Подільському НВК був по-родинному щирим. Більшість з 70-ти вихованців цього закладу зібралися на подвір’ї, щоб подякувати педагогам за знання, якими збагатилися за навчальний рік, а ще провести у доросле життя випускників. Їх тут п’ятеро: Вікторія Білоцерківець, Оксана Гандзюк, Богдана Глушко, Андрій Маковей та Михайло Поліжко. Схвильовано вийшли вони разом із своїм керівником – вчителем трудового навчання та фізкультури Ігорем Зорею на останню шкільну лінійку. Назавжди залишаться у спогадах цікаві уроки і веселі дискотеки, змістовна гурткова робота й участь у художній самодіяльності та спортивних змаганнях. Оксана Гандзюк – одна з найактивніших випускниць школи, тому під час свята отримала аж 5 грамот. Вона – золота медалістка. А ще захищала честь школи на районних олімпіадах з української та російської мов, де посіла треті місця, брала участь в олімпіаді з хімії, є у її здобутках перемоги у районних конкурсах творчої учнівської молоді. Срібна медалістка Богдана Глушко нині була найсильнішою у другому етапі Всеукраїнського конкурсу знавців рідної мови ім. Петра Яцика. Є чим похвалитися й однокласникам дівчат.

Вже традиційно святкову лінійку відкрила директор школи Тетяна Гончаренко. За підсумками учбового року чимало учнів отримали з її рук подяки та грамоти за участь у Всеукраїнському математичному конкурсі «Кенгуру» , шкільній операції «Живи книго», районному танцювальному конкурсі «Веселкове коло».

Щоб відзначити найстаранніших депутат районної ради від фракції Партії регіонів Тетяна  Гончаренко та директор ПСП «Ірина» Олександр Гончаренко започаткували грошову винагороду тим учням, які закінчили навчальний рік з похвальним листом. Нині її здобув третьокласник Руслан Кравченко.

Привітала зі святом подільських школярів методист райво Надія Рубан. Кожному випускнику вона вручила комплект книг з вітальною адресою від райдержадміністрації та районної ради. З подарунками завітав на свято й представник СТОВ «Пальміра» Андрій Магеровський. Завдяки спонсорській підтримці з боку господарства влітку учні відпочиватимуть у пришкільному таборі. Мама випускника Валентина Маковей знайшла для дітей не лише теплі й щирі слова, а й благословила одинадцятикласників та подарувала їм ікони.

Непрохані сльозинки пробігали на щоках батьків, коли для їхніх дітей лунав останній дзвоник. Саме вони, як і колись міцно тримаючись за руки, завели своїх тепер уже дорослих синів і доньок на останній у їхньому житті шкільний урок…

Любов МІНІНА.

«Вісник Золотоніщини», 3.06.2011 р.

Погода