Золотоніські танцюристи їдуть у Ялту

26 лютого у палаці культури «Дружба народів» у Черкасах за підтримки управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА та Черкаського міського багатопрофільного молодіжного центру відбувся Міжнародний фестиваль сучасної хореографії «Весняний вітер». Участь у ньому брали колективи з усієї України і не тільки. Вихованці золотоніської хореографічної школи змагалися з танцювальними колективами і солістами з Черкас, Кіровограда, Івано-Франківська, Маріуполя, Харкова, Тернополя, Запоріжжя, Бєлгорода (Росія) та ін.

Вони завоювали три перших місця на Міжнародному фестивалі "Весняний вітер».

Золотоношу представляла дитяча хореографічна студія «Успіх» на чолі з художнім керівником, балетмейстером-постановником Сергієм Савченком та хореографом Інною Лісун. Всього у змаганнях взяло участь 45 вихованців віком від 4 до 17 років. Золотоніська команда посіла перше місце у номінації «Стрип денс шоу». Також гілку першості отримали діти у категорії 7-8 років у номінації «Народний танець». Восьмирічна солістка районного будинку культури Анна Распутня вразила всіх виконанням дивовижного східного танцю, за що отримала 1 місце та була нагороджена золотою медаллю фестивалю.

— Хочу виділити як мужню і цілеспрямовану дівчинку Дашу Марченко із Золотоноші. Вона танцювала на сцені з високою температурою, — захоплюється Сергій Володимирович. — Окремо також хотілося подякувати батькам за фінансову й моральну підтримку. Здобувши стільки нагород та завоювавши призові місця, золотоніські зірки отримали запрошення на подальшу участь у фестивалі, який відбудеться у квітні цього року в Ялті.

 

Алевтина НАДЕМСЬКА

«Вісник Золотоніщини», 16.03.2012 р.

Погода