Золотоніські борці показали хороші результати на міжнародних змаганнях

Про те, що у нашому районі діє дуже потужна секція з греко-римської боротьби, під керівництвом досвідчених тренерів Миколи Кривоноса та Гагіка Алексаняна, ми писали багато разів. У березні вихованці Золотоніської РКДЮСШ знову порадували своїх наставників хорошими результатами.

З 19 до 21 лютого у Києві відбувся відкритий міжнародний турнір імені дворазового олімпійського чемпіона Олександра Колчинського. Золотоніські борці — 17-річні Рубен Шамян та Микола Мозговий зайняли перші місця у своїх вагових категоріях.

На початку березня кращі спортсмени районної РКДЮСШ взяли участь у І Міжнародному турнірі на честь першого олімпійського чемпіона України В’ячеслава Олійника, який також відбувся у столиці. Серед 800 учасників свої сили демонстрували збірні Узбекистану, Угорщини, Білорусі, Росії та спортсмени зі всієї України. І хоча нашим вихованцям, незважаючи на попередні заслуги, ще ранувато там брати участь, але вони були удостоєні великої честі — показати свої уміння на змаганнях такого рівня. «На сільських дітей ця поїздка справила незабутнє враження, — розповідає тренер із греко-римської боротьби Гагік Алексаняк.—Вони зустрілися : поспілкувалися із видатними спортсменам:: чемпіонами, заслуженими діячами спорту. Такі поїздки — хороший шанс вибрати правильну дорогу в житті і переконатися у необхідності і важливості спорту».

З 15 до 19 березня в Одесі проходили IV Спортивні ігри школярів з греко-римської боротьби серед юнаків 19951997 р.н. Золотоніські вихованці виборювали першість у фінальній частині змагань: Рубен Шамян зайняв третє місце у вазі до 58 кг, а Микола Мозговий у вазі до 46 кг став п’ятим. Хлопці мали дуже серйозних суперників — призерів Європи, чемпіонів України, майстрів спорту. Талановитих юнаків відразу помітили і забрали на навчання у Білоцерківський та Київський спортивні інтернати. Це свідчить про високу і якісну підготовку хлопців.

За чудову можливість побувати на змаганнях юні борці та їхні тренери вдячні щедрим спонсорам: голові Золотоніської районної організації Партії регіонів Оксані Юріївні КРИНИЦЬКІЙ, начальнику відділу освіти РДА Ларисі ГЛОБІ, керівникам агрофірми «Надія» Фрунзе Тельмановичу КАЗАРЯНУ, СТОВ «Чапаєвське» Анатолію Васильовичу МАРЧЕНКУ, Драбівецького відділку ТОВ «Баришевська зернова компанія» Миколі Михайловичу ГРІНЬКУ, приватним підприємцям Анатолію Федоровичу ДАНЧИШЕНУ та Сергію Володимировичу ЦИНДІ.

Зараз молоді борці готуються до зонального чемпіонату України з грекоримської боротьби, який відбудеться 3031 березня у Кременчуці (молодші) та 24 квітня у Києві (старша група).

Хоча золотоніські борці мають багато перемог і заслуг, умови, у яких тренуються діти, залишають бажати кращого. Тож звертаємось до всіх любителів спорту, депутатів, керівників, спонсорів і меценатів — допоможіть покращити матеріальну базу для тренувань юних спортсменів. Секції потрібен будь-який спортінвентар або спортивна форма, не витримує жодної критики старий борцівський килим.

 

Ольга Чукмарова

 

«Вісник Золотоніщини», 30.03.2012 р.

Погода