Золотоніщина зустрічала бронзову призерку Паралімпійських ігор – нашу землячку Людмилу Павленко

 

24 березня із Ванкувера у Бориспіль прилетіла Людмила Павленко, завдяки якій про нашу Дмитрівку дізналася вся Канада. У рідному селі, де мешкають батьки мужньої спортсменки, чудовими букетами і подарунками її зустрічали голови райдержадміністрації Валерій Буркацький, райради Іван Соколан, сільської ради Любов Іллічова, СТОВ «Багатир» Віталій Левчик, заступник і начальники відділів РДА та небайдужа громадськість села.

 

Дружньою родиною всі цікаві до спорту зібралися у залі засідань сільської ради і почалася тепла розмова. Людмила Павленко з радістю розповідала присутнім про свої здобутки і переживання. Вона відмітила високий рівень організації Паралімпійських ігор. Канадці душевно і привітно вітали кожного спортсмена, дуже старалася українська діаспора. Саме таку ж повагу і ставлення до спортсменів-інвалідів Людмила хотіла б бачити і на Батьківщині. У найближчих планах чемпіонки – підготовка до наступних зимових ігор у Хантимансійську. А потім – у 2014 році – до Паралімпійських змагань у Сочі.

 

На рахунку нашої землячки вже є дві бронзові медалі та одна срібна із попередніх змагань у Турині, одна бронза, завойована у Ванкувері, Орден княгині Ольги першого ступеня, численні перемоги на різних світових змаганнях. Але головний її здобуток – дворічний син Михайлик, на якого молода жінка покладає великі надії, та дружна родина.

Людмила, розчулена теплим прийомом односельців і представників районної влади, подарувала голові адміністрації канадську футболку із символікою Олімпійських ігор. І, користуючись нагодою, попросила посприяти у ремонті доріг до рідного села.

Ольга ЧУКМАРОВА.

«Вісник Золотоніщини», 26 березня 2010 р.

 

Погода