Зібралася уся громада

Щире родинне свято відбулося в Мицалівці. Його ініціатором і меценатом став голова первинної ветеранської організації Валерій Демиденно. Він привітав громаду, яка дружно зібралася на такий собі надвечірній моціон.

З теплими промовами до працьовитих,доброзичливих, творчих, мудрих жителів Мицалівки звернулися сільський голова Ковтунів та цього села-супутника Олена Мірошніченко й директор Ковтунівського навчально-виховного комплексу Іван Малий.

Програму-сповідь про селянську долю вела директор Новодмитрівського будинку культури Валентина Падалка. Ансамбль «Водограй» із Новодмитрівки у складі Олександра Каравана, Світлани Гладкової, Анни Талько, Наталії Борисенко, Віри Падалки, Ірини Шиєнко, Надії Пономаренко та вже згадуваної Валентини Падалки доповнював розповідь ліричними й жартівливими піснями. Юна солістка Анна Педченко, лауреат вокальних конкурсів, відкрила концерт відомим твором «Україночка», а в фіналі разом із «Водограєм» (художній керівник Ірина Шиєнко) виконала пісню-побажання «Нам потрібне мирне небо». Завзято аплодувала публіка й юному декламаторові гуморесок Максимові Шиєнку.

Хвилиною мовчання вшанували всіх загиблих на війні, пом’янули односельців, яких у цьому році провели в останню дорогу. Головний організатор свята Валерій Демиденко подбав про подарунки та духмяні короваї, які вручали місцевим довгожителям і хліборобам.

Тривали народні гуляння за довгим столом, на якому були смачні вареники, каша, юшка та інші смаколики. Мицалівчани спілкувалися, старші згадували свої літа молодії, співали, місцеві музики принесли гармошки і під їхні веселі наспіви запрошували охочих до танцю.

Задоволення отримали всі: й жителі цього села, й гості з Новодмитрівки, й організатори, які почули багато вдячних слів.

Віра ЛЯШЕНКО, учасниця свята

«Вісник Золотоніщини»,21.07.2016

Погода