Житель Гельмязова встановив рекорд, піднявши 180 кг

1 квітня у Гельмязові в іграх “Найспортивніше село2012” продовжили змагатись спортсмени сіл Богдани, Броварки, Підставки, Плешкані, Кав рай, Каврай II, Каленики, Гладківщи на, Софіївка, Бубнівська Слобідка.

У гирьовому виді спорту в категорії до 65 кг перше місце зайняв Валерій Коржик з Броварок, друге – Євген Кучеренко з Плешканів, третє – Сергій Степіка з Гладківщини. У категорії до 75 кг гілку першості виборов Володимир Гетьман з Гладківщини, на другій сходинці Олександр Жгут із Богданів, замикає трійку лідерів Олександр Нерух з Гельмязова. У категорії до 90 кг на найвищому п’єдесталі опинився Леонід Кот з Гельмязова, за ним  Сергій Іщенко з Гладківщини, на третьому місці Олександр Воскобійник з Богданів. У категорії понад 90 кг у трійку призерів увійшли: Руслан Фіндюк з Гельмязова (І місце), Сергій Кирпичов з Богданів (II місце) та Петро Шевченко з Підставок (III місце).

У змаганнях з армрестлінгу в категорії до 70 кг перше місце посів Юрій Мусик з Гладківщини, друге – Сергій Бойко з Гельмязова, третє – Віталій Власенко з Броварок. У категорії до 90 кг золото виборов Сергій Бобейко з Гельмязова, за ним – Олександр Жгут з Богданів і бронзове місце посів Дмитро Савченко з Підставок. У категорії понад 90 кг найсильнішим став Петро Шевченко з Підставок, йому поступився Віталій Ткач з Калеників, на третьому місці – Сергій Різник з Кавраю.

У настільному тенісі наймайстернішим серед чоловіків виявився Юрій Різник з Гельмязова, другу сходинку посів Дмитро Походенко з Калеників, на третьому місці – Сергій Литовченко з Гладківщини. Серед жінок найвправнішою стала Тетяна Мазніченко з Калеників, Ганна Юрко з Кавраю посіла друге місце, за нею – Альона Веретільник з Гладківщини.

Серед шахістів першість виборов Іван Гуліч з Кавраю, другим фінішував Микола Лисун з Калеників, третім – богданівський спортсмен Олександр Горача.

Найактивніший та найвидовищніший вид змагань  перетягування каната. Сільські атланти боролися азартно і непередбачувано. Перше місце посіла команда з Гельмязова, друге – з Підставок, трете – з Кавраю.

Яскравою особистістю на змаганнях у Гельмязові був місцевий житель Леонід Кот. У свої 62 роки він майстер спорту України з важкої атлетики. 18 березня брав участь у чемпіонаті України з пауерліфтингу, де встановив рекорд України, піднявши вагу 180 кг.

За підсумками змагань учасники села отримали таку кількість очок: Гель мязів – 283, на 10 балів відстала Гладківщина – 273, Богдани – 240.