Жіночий день на Золотоніщині тепер святкуватимуть по-новому

8 березня — одне з найулюбленіших свят у нашому районі. Цього року організатори заходу, за дорученням голови райдержадміністрації Оксани Криницької, запропонують глядачам нову концепцію і нетрадиційне бачення цього свята. Про нововведення та особистий погляд на свято усіх жінок говоримо з Оксаною Юріївною Криницькою:

— Цього разу ми хочемо відійти від заїждженого сценарію: вихід на сцену конвеєром — грамота — у подарунок чергова ковдра і т.ін… Помітно, що жінки соромляться,не встигають прибратися, їм не вистачає уваги. Тепер зробимо по-новому: кожній жінці приділимо більше уваги — на екрані транслюватиметься відеоряд фотографій, ведучі розповідатимуть про кожну героїню, а на завершення кожній подарують квіти — розкішний букет, адже немає такої представниці прекрасної статі, яка б не любила квітів. Наша мета — щоб таке вшанування і поздоровлення кожна жінка запам’ятала на все життя. Ну а вже потім — святковий концерт.

— А які Ваші улюблені квіти?

— Я люблю майже всі — ромашки, хризантеми, польові квіти, а ось традиційні троянди мені не подобаються. Надаю перевагу яскравим і різним барвам. Розкішний букет — це для мене найкращий подарунок.

— Як Ви ставитеся до жінок на керівних посадах? З ким, на Вашу думку, легше працювати: з чоловіками чи з жінками?

— Я вважаю, що жінки відповідальніші, мудріші, кращі виконавці. Можуть впоратися із найскладнішим завданням, із нічого зроблять цукерочку, тоді як чоловіки ледачіші, більше вигадують, як уникнути роботи чи труднощів. Я дуже поважаю наших жінок-керівників, якщо зважити на гендерну рівність, то їх повинно бути більше.

— Що б Ви побажали усім жінкам Золотоніщини?

— Найголовнішого — здоров’я. Я вважаю, якщо буде здоров’я — всього іншого можна досягти розумом, силою, іншими способами. А ще у Біблії написано: не проси у Бога більше, ніж маєш, бережи те, що є — задумайтесь над цими мудрими словами.

Ольга ЧУКМАРОВА

«Вісник Золотоніщини», 7.03.2012 року

Погода