Захистити Україну – стратегія Прем’єр-міністра Юлії Тимошенко

Минулої неділі у Золотоніському районі з робочим візитом побувала глава уряду Юлія Володимирівна. Тимошенко.


У будинку культури було як ніколи людно. Мешканці Золотоніщини стоячи вітали високу гостю на своїй землі. Спочатку Прем’єр-міністр подякувала за те, що незважаючи на вихідний і несприятливі погодні умови, люди прийшли на зустріч. Дійсно, хоча надворі лютував мороз, у залі була тепла затишна атмосфера.

Однією з перших тем, яку порушила Юлія Володимирівна, було поліпшення добробуту на селі і важливість посади сільського голови, який фактично відсторонений від влади.

Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко ставить за мету усунення центральної бюрократії від розподілу фінансових ресурсів та надання селам і містам права самостійно розпоряджатися своїми фінансами, залишати податки там, де люди їх платять.

«Я маю дуже чіткий намір – прибрати центральну бюрократію», – підкреслила Юлія Тимошенко. Вона відзначила, що одним із напрямків роботи урядової команди є подолання корупції, у першу чергу, в питаннях формування бюджету та розподілу фінансів. За словами глави уряду, уже з 2010 року можна буде «розпрощатися з бюрократією» і гроші залишатимуться у сільських, селищних і міських громадах. Відразу після виборів саме такий бюджет буде прийнятий парламентом.

Прем’єр-міністр наголосила, що не допустить, щоб і сільські, селищні і міські громади вимушені були щоразу випрошувати у центрах кожну копійку для розв’язання соціальних та інфраструктурних питань: «Тепер ми цю ситуацію докорінно змінили». Юлія Тимошенко додала, що до парламенту внесено новий бюджетний кодекс і розроблений на його основі Державний бюджет на 2010 рік.

Глава уряду розповіла про свої досягнення на цій посаді, зокрема видачу більше мільйона земельних актів, закриття грального бізнесу і т. ін. Вона пояснила, чому всі благі наміри у нашій державі реалізовуються так повільно і з супротивом, тому, що центральна влада розбалансована, роздроблена, неконсолідована.

Як кандидат у президенти Юлія Тимошенко заявила про намір втілити у життя обіцянки кандидатів, які не вийшли у другий тур. У той же час, вона підкреслила, що у разі обрання її главою держави, має намір продовжити курс чинного президента Віктора Ющенка на зміцнення державної незалежності і національної самоідентичності.

Кандидат у президенти України сподівається, що після зміни складів виборчих комісій фальсифікація результатів другого туру виборів буде неможливою. Вона закликала обов’язково прийти на дільниці і проголосувати.

Основною метою роботи Юлія Тимошенко вважає захист України, об’єднавши і піднявши її авторитет. А фраза про те, що треба наполовину зменшити кількість народних депутатів взагалі зірвала шквал оплесків у залі.

Звичайно, з порожніми руками Юлія Володимирівна приїхати не могла. Вона вручила рекордну кількість безкоштовних земельних актів – понад 7 тисяч! Папери на право володіння земельними ділянками отримали жителі Зорівської – 64, Дмитрівської – 51, Вознесенської – 24, Чапаєвської – 200, Коробівської – 32, Піщанської – 81, Кропивнянської – 31, Синьооківської – 28, Скориківської – 23, Софіївської- 25 сільських рад, міста Золотоноша – 60 та 80 сільських голів області.

Під час робочого візиту на Черкащину Юлія Тимошенко вручила ключі від 42 автомобілів швидкої допомоги закладам охорони здоров’я області (у тому числі і Пальмірській дільничній лікарні) та провела зустріч з трудовим колективом залізничного депо м. Сміла. Хочеться сподіватися, що після чергових виборів щось таки у нашій державі зміниться на краще і високі гості з Києва, обласні і районні депутати та представники влади частіше згадуватимуть жителів маленьких міст і сіл і приїжджатимуть сюди.

Людмила Антонів,

депутат районної ради від фракції БЮТ

Вісник Золотоніщини,  29 січня 2009 року

 

Погода