За жорстоке ставлення до дитини доведеться нести відповідальність перед законом

У цьому на власному досвіді переконався житель с. Мицалівка, який завдав 9-річному хлопчику ударів.

Під час уроків класний керівник звернула увагу на хворобливий стан дитини. Наляканий хлопчик не відразу зізнався, що його побив співмешканець матері. Він боявся, що йому загрожуватиме небезпека, коли розповість про побиття. Дитину відразу було направлено на огляд у Ковтунівський ФАП. Факт побиття підтвердився. Хлопчика негайно направили на лікування до Золотоніської ЦРЛ.

Згодом 9-річний школяр розповів правоохоронцям про всі подробиці, що сталися того дня. До них в домоволодіння завітала знайома та повідомила, що хлопчик з її онуком часто вештається по закинутих будинках. Це і стало причиною агресії з боку вітчима. Спочатку він кричав, а потім в хід пішли руки. Така поведінка чоловіка не дивна, адже декілька років тому громадянин П. вийшов з місць позбавлення волі, де відбував покарання за нанесення тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть потерпілого.

Зараз призначено ряд судово-медичних експертиз, за висновками яких буде надана остаточна кваліфікація правопорушення. Слідчими Золотоніського міськвідділу відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 125 Кримінального кодексу України «Умисне легке тілесне ушкодження». Покаранням чоловікові можуть стати виправні роботи на строк до 1 року.

Працівники міліції звертаються до батьків і підкреслюють, що жорстоке поводження з дітьми карається законом. Таким дорослим може загрожувати адміністративна відповідальність, а за наявності тілесних ушкоджень – кримінальна.

«Вісник Золотоніщини», 29.01.2015

Погода