Як відпочиває вечорами наша молодь

16 березня працівники служби у справах дітей райдержадміністрації, прокуратури та відділення кримінальної міліції у справах дітей Золотоніського МВ УМВС провели черговий рейд з метою перевірки місць відпочинку молоді у селах району.

Прикро констатувати, але наші діти полюбляють проводити дозвілля у барах та генделиках за пляшкою пива. У цьому вкотре переконалися члени рейдової бригади. За вечір вони встигли побувати у Деньгах, Чапаєвці, Кединій Горі, Коробівці та Вільхах, зафіксувати ряд порушень і накласти адміністративні штрафи на винних.

У Деньгах працівники будинку культури запрошували бажаючих на дискотеку, але молодь не поспішала йти на танці, а надавала перевагу гулькам у барі Золотоніського РайСТ. Серед відпочивальнів за пляшкою пива було виявлено неповнолітніх місцевих жителів. Не усвідомлюючи, яку шкоду завдає алкоголь дитячому організму, хмільний напій купував та пригощав ним підлітків їхній знайомий дорослий. На винуватців складено адмінпротоколи.

Чапаєвка зустріла рейдову бригаду порожніми вулицями, а у єдиному барі «Радуга», що працював у вечірню пору, відпочивали молоді люди, неповнолітніх серед них не було. Не виявлено порушень і у селі Кедина Гора.

Гучно звучала музика у сільському будинку культури Коробівки. Але танцювальний майданчик сумував без публіки. Тим часом у розважальному закладі ПП Жигалової С.П. після 21-ої було людно, незважаючи на те, що, згідно з рішенням виконавчого комітету Коробівської сільської ради, заклад має право працювати за зимовим часом лише до 19.00. Гулянка вирувала у самому розпалі столики заставлені пляшками з пивом, молодь «різалась» у карти, лунала нецензурна лайка… Коли працівники міліції почали відбирати пояснення у відпочиваючих, з’явився незадоволений чоловік, який вимкнув світло та грубо попросив усіх звільнити приміщення, навіть не дав рейдовій бригаді завершити роботу. Тому порушників запросили з’явитися у відділення міліції.

У Вільхах на порозі клубу місцева та приїжджа молодь розважалася, розпиваючи пиво та смалячи цигарки. У фойє на тенісному столі «красувалися» пляшки з надпитим пивом, а у кабінеті керівника клубу хлопці грали у шашки. Весела компанія підлітків була досить відвертою і легко йшла на контакт, порушники отримали адміністративні стягнення.

Прикро, що батьки не цікавляться дозвіллям своїх дітей і закривають очі на їхні шкідливі звички, не контролюють, де і як вони відпочивають. Молодь повинна знати, що зараз модно вести здоровий спосіб життя, а випивка і цигарки не кращий спосіб відпочинку.

Ніна ЗАСЕНКО,

начальник служби у справах дітей РДА, член рейдової бригади,

Ірина ВАРЯНИЦЯ,

старший помічник прокурора

«Вісник Золотоніщини», 30.03.2012 р.

Погода