Хореографічні прем’єри і вербові котики дарували жінкам у Гладківщині

Жінки й дівчата у нас найвродливіші, найрозумніші, найніжніші і найвеселіші. Напередодні березневих урочистостей, коли надворі сяяло весняне сонечко і текли прозорі та дзвінкі струмочки, зібралися вони та всі їхні прихильники і шанувальники у сільському будинку культури на святковий концерт.

Ведучі — Вікторія Тертишна та авторка цих рядків — налаштували односельців на піднесений настрій, радісні хвилювання та добрий гумор. Українські жінки завжди славились своєю чарівною вродою, ніжністю, тендітністю. І, звісно, їм хотілось, щоб це помічали, про це говорили, і аби цінували їх чоловіки. Отож до слова був запрошений головний чоловік села — наш сільський голова Олександр Тертишний. Він щиро привітав землячок і побажав усім великого справжнього щастя.

Матусі, які зібралися у залі, були зворушені виступами дітей. Вихованці дитячого садка та середньої шкільної групи подарували любим мамам цілу низку танцювальних шедеврів — хореографічні композиції «Кошеня», «Німецька полька», «Буратіно», «Кукарела», «Діти України». Старшокласники виконали ніжний і ліричний вальс у постановці Зої Соколової. Дівчата— школярки порадували вокальними талантами: Мальвіна Кучерява, Настя Харченко, Альона Веретільник взяли до свого репертуару твори «8 березня», «Дівчина— весна», «Пісня про матусю», «Не давайте суму жити», «Мамо». Завмирали серця всіх жінок, коли вони вслухалися в слова «Молитви за маму», яку від імені усіх дітей землі читала одинадцятикласниця Альона Веретільник. Усміхалися юні і літні сільські мадонни вокальному дуету Інни Коваленко та Віки Логвин, які співали пісню «Веселі чобітки». Відпочивали і поринали у спогади, переглядаючи фрагменти українських вечорниць, які вдало інсценували учасники шкільного краєзнавчого гуртка під керівництвом Галини Ільченко. Із великим задоволенням слухали музичні твори та гуморески у виконанні неперевершеного сільського соловейка, соліста— вокаліста і майстра розмовного жанру Віктора Сагайдака. Змахували сльози, коли Іван Мицюра виводив «Туманы, туманы, верните мне маму». Радісно вітали жіночий ансамбль, що співав «Перше кохання» та «Святкову». Сюрпризом став вихід на святкову сцену хореографічного колективу дорослих на чолі з нашим досвідченим і унікальним учителем танців Михайлом Зайцевим. Ольга Мусик, Ольга Проценко, Катя і Людмила Титаренко, Оксана Кучерява, Людмила Литовченко, Володимир Гетьман, Іван та Григорій Коваленки вразили вальсом «Під небом Парижа» та карапетом. У залі довго не вщухали оплески, артистів не відпускали зі сцени, просили повторити танці і дозволити ще помилуватися майстерністю та хореографічним талантом авторів цього данс-шоу. Овацією увінчався і запальний циганський танець.

Завершилося свято своєрідним гімном Гладківщині — піснею «Моє рідне село», написаною нашим незабутнім Петром Веретільником, світла пам’ять про якого вічно живе у наших серцях.

Щоб свято вдалося і принесло задоволення односельцям, старанно працювала директор сільського будинку культури Валентина Веретільник, музичне оформлення забезпечив художній керівник закладу Вадим Мицюра. Насамкінець чоловіки приготували ще одну приємну несподіванку — букети вербових котиків для усіх учасниць та глядачок концерту.

 

Лариса МИЦЮРА, бібліотекар с.Гладківщина

«Вісник Золотоніщини», 23.03.2012 р.

Погода