Хлоп’ята, одужуйте! За вас уболіває увесь район!

20 квітня у залі засідань районної ради відбулося своєрідне підбиття підсумків благодійного марафону, який за ініціативою Золотоніського відділення Дитячого фонду України та під патронатом райдержадміністрації і райради проводився на підтримку трьох онкохворих дітей Золотоніщини.

Ця доброчинна акція стартувала великим концертом, всі учасники якого об’єдналися ідеєю допомогти одужувати Саші Андрущенку із Дмитрівки, Олежкові Дубенцю із Чапаєвки та Артемкові Сеідову із Кропивни (хлоп’ятам дванадцять, три і менше двох років), зробити для кожного з них хоч маленький, але такий необхідний матеріальний внесок. Духовна аура, що склалась навколо цієї події, теж обіцяла зміцнити дітей та додати сил і терпіння батькам і рідним у боротьбі за здоров’я синів і онуків.

У скриньки, які стояли у залі та фойє районного будинку культури, небайдужі до чужого горя люди вкинули 7 605 гривень.

На рахунок відділення Дитячого фонду для допомоги хворим дітям доброчинці переказали 24 934 гривень. Перейнялися болем і тривогою за долі хлоп’ят освітяни, у школах розпочався збір грошей, який на цей момент склався у суму 7 841 гривня.

Заступник голови районної ради Валентина Ярош, щиро побажавши дітям одужання, а батькам та рідним мужності, наголосила, що добрі справи не закінчуються ніколи.

Керівник відділення ДФУ Віра Кулініч подякувала всім за розуміння і співпрацю. Вона переконана, що духовність будь-якого суспільства вимірюється рівнем благодійності. Ті заходи, які проводить Дитячий фонд, засвідчують моральність і жертовність багатьох наших співгромадян. «Ми готові боротись за кожну дитину», — із цим запевненням вона передала мамі, батькові й дідусеві золотоніських хлопців три конверти, до яких поклали розділені порівну 40 380 гривень, зібраних громадою району. Саші, Олегові і Артему треба якнайшвидше одужувати, адже у це вірить і на це сподівається уся Золотоніщина.

Надія КОВАЛЕНКО

«Вісник Золотоніщини», 12.05.2012 р.

 

Погода