Відкриваємо нові таланти

З першими весняними промінчиками, що полилися на нашу землю, прийшло на неї і свято найчарівнішого, найпрекраснішого Божого створіння — жінки.

Завітало воно і у стіни Скориківської школи. Тут зібралися мами, бабусі, тьоті, сестрички, дівчатка.

Артисти хвилювалися, за кулісами імпровізованої сцени були учні та батьки. І якщо хтось подумав,що це була звичайна вітальна програма, я заперечу: ні, незвичайна! Вона відкрила нові таланти, дала можливість побачити у звичайних дітях здібних акторів, чудових співаків та декламаторів. Думаю,це й не дивно. Адже у них такі ж вчителі та наставники!

Бібліотекар школи — Наталя Пустовгар читала вірші та співала. Хвилююче і від душі розказував вірш про бабусю Вася Дігтяренко. Пісні про маму співали учні 5, 6, 7 класів. Душевно прозвучала пісня «Лелеки» у виконанні Каті Юхимець. Дзвінкоголоса Саша Власюк присвятила свій виступ бабусі. Мирослава Єпіфанова, як завжди, порадувала співом.

Зворушливо співала Марія Ричкова, акомпонуючи собі на баяні. Поруч із дітьми співали не менш талановиті батьки. Ольга Єпіфанова та Наталя Балута, сім`я Клімуків — Валентина та Михайло чарували присутніх мелодійним співом. Викликав масу позитиву виступ Михайла Вакули та його доньки Тані. Пісню «Подруга» заспівали учителі — дві подруги Катерина Нестеровська та Валентина Білогурова. Гумористичним був виступ учнів 1-2 класів, які інсценували пісню «Колихала баба діда». Та найбільше задоволення всі отримали від перегляду уривку із п’єси «Фараони», який розіграли учні 8 класу. Хлопці так переконливо виконували свої ролі, що це викликало у глядачів сміх до сліз. Наталя Овчаренко — класний керівник і за сумісництвом режисер, добре підготувала своїх вихованців. Майстер-клас у читанні поезії дала бібліотекар сільської бібліотеки Лідія Галат. А вели це дійство три майбутні випускниці школи: Таня Овчаренко, Маринка Парубченко та Іра Козловська.

Коридори школи поступово порожніли, та відчуття свята ще довго зберігала тиша. І що б хто не говорив, я вірю в те, що всі діти мають таланти, а вчитель повинен його розгледіти, підтримати і розвити.

 

Тетяна СКОРИК, директор Скориківської ЗОШ

«Вісник Золотоніщини», 23.03.2012 р.

Погода