Від кожного – по здібностях, кожному – по заслугах

Чи знаєте ви чому цьогорічна осінь видалася такою теплою і затяжною? Чому вона не надто засмучує нас дощами, першими морозами, ато й снігом? Зрозуміло чому – дає змогу спокійно завершити футбольний сезон, бо хіба є у світі хтось байдужий до цього найпопулярнішого виду спорту? Немає. І осінь – не виключення, тим паче, що завершується цей сезон у нашому районі фінальною грою на кубок її імені.

 Відбулася вона минулої суботи на стадіоні «Колос», а виборювати перемогу вийшли на поле славні команди «Кристал» з Пальміри і «Златокрай» (маслоробний комбінат). Нагадаємо, що пальмірська  команда вже стала у цьому році переможцем Чемпіонату району з футболу («Златокрай» посів на цих змаганнях 4 місце). Фінал був цікавим. З перших хвилин гри стало зрозуміло, що ініціативу у свої руки (а точніше, ноги) взяла команда «Златокрай». Перший гол майже на початку зустрічі забив у пальмірські ворота Владислав Сідоренко. Златокраєвці атакували без упину і домінували на полі майже всю першу половину матчу. Та все-таки представнику «Кристала» Олексієві Цюпаченку вдалося відновити рівновагу і на перерву команди пішли з рахунком 1:1. За свідченнями спеціалістів, пальмірчани, вочевидь, недооцінили своїх суперників, адже після відпочинку футболісти «Златокраю» не вгамувалися, продовжували радувати своїх вболівальників і послали у ворота «Кристалу» два м`ячі підряд. Знову постарався Владислав Сідоренко, а інший гол ( з його ж таки подачі) забив Олександр Болюк (3:1). Тут би пальмір чанам поміняти слабенького воротаря або підсилити захист! Щоправда, вони таки «схаменулися» і, рятуючи ситуацію, провели декілька безперервних атак, одна з яких нарешті стала результативною – Володимир Ярликов скоротив рахунок – 3:2. Пристрасті накалялися! Команди запекло боролися за перемогу! Справжньою зіркою цього матчу став вже названий гравець «Златокраю» Владислав Сідоренко, який забив у ворота суперників ще й четвертий гол (!), який став для пальмірчан цілковитою несподіванкою – 4:2. Проте футболісти «Кристалу» не здавалися і згодом Сергій Приходько влучно поцілив у ворота «Златокраю» і знову дав своїй команді надію на перемогу. Але, не судилося. З результатом 4:3 кубок «Осені» вибороли представники маслоробного комбінату.

Ця фінальна гра стала останньою у футбольному сезоні 2011-ть. По її закінченню відбулося «велике» нагородження переможців. Розпочалася церемонія відзначенням гравців команди «Златокрай», які отримали довгожданий приз – кубок «Осені». І вони, і їхні суперники пальмірчани, були нагороджені грамотами районної ради. Не забули і про переможця та призерів Чемпіонату району з футболу (команди «Кристал», «Златодар» – Згар і села Гельмязів). Усі вони отримали кубки, грамоти районної ради і медалі. Грамотами  відділу у справах молоді і спорту та ФОК «Колос» нагородили кращих інструкторів зі спорту, наставників молоді, тренерів команд. Серед них: Микола Макаренко з Пальміри, Олександр Чуприна і Володимир Ткаченко з Гельмязова, Анатолій Сень з Антипівки, Валерій Мохонько з Піщаного, Олександр Зозуля з Коробівки, Сергій Черінько з маслоробного комбінату, Олександр Приходько з Кривоносівки та ін. Відзначили і кращих арбітрів: Миколу Ницака із Золотоноші, Володимира Лобанова з Чапаєвки, Василя Міняйла з Пальміри, Ігоря Федька з Новодмитрівки та ін. Нагороди вручали присутні на закритті футбольного сезону заступники голів –райдержадміністрації Микола Іщенко та районної ради Валентина Ярош, які,  крім усього, були на змаганнях ще й активними вболівальниками.

Олександр Бут, голова ФОК «Колос»,

Марина БІЛЕЦЬКА, кореспондент

«Вісник Золотоніщини», 11 листопада 2011 року

Погода