У районі проведено ряд заходів до Дня пам’яті Чорнобильської трагедії

На території Золотоніського району проживають 590 потерпілих від Чорнобильської трагедії: І категорії – 53 особи, ІІ – 155, ІІІ – 190, вдів – 20 та дітей – 172 особи.

Голови райдержадміністрації та районної ради у рамках круглого столу зустрілися з активом районної громадської організації «Союз Чорнобиль».

Як поінформувала начальник управління праці та соціального захисту населення Інна Лузан, на реалізацію чорнобильських програм за перший квартал цього року було виділено 204 тис. грн. з державного бюджету.

− Кошти, які щорічно виділяються на підтримку громадської організації «Союз Чорнобиль», використовуються переважно на надання матеріальних допомог, − розповів Сергій Цимбал.− У першу чергу вдовам та онкохворим.

Учасники зустрічі обговорили проблемні питання чорнобильців. Очільники району підкреслили, що особлива увага потрібна кожному чорнобильцю, на що спрямовано діяльність влади, а також керівників сільських громад, підприємств та організацій району.

26 квітня відбувся мітинг біля пам’ятного знака Дзвін Чорнобиля. На ньому виступили голова РДА Оксана Криницька, голова районної ради Микола Собченко, міський голова Віталій Войцехівський, голови міської та районної організацій «Союз Чорнобиль» та гість – народний депутат, генерал-майор міліції Віктор Корж. Потім представники влади відвідали могили ліквідаторів у с.Домантове, Чапаєвка та Антипівка. Зокрема, вклонилися пам’яті померлих ліквідаторів на ЧАЕС Івану Гавришу, Всеволоду Мельнику, Івану Шимко, Миколі Савеги, Миколі Шульзі у Домантовому.

 

«Вісник Золотоніщини», 27.04.2012

Погода