У пологовому відділенні ЦРЛ з’явився новий «Аист»

Фахівці називають це медичне обладнання опромінювачем фізіотерапевтичним. Йдеться про спеціальний столик для немовляти, яке щойно з’явилося на світ. Крихітку, яка побувала кілька хвилин біля маминих грудей, кладуть на такий «Аист», де підтримується ідеальна для маленької людини температура, ідентична тій, за якої вона жила до свого народження.

Колектив пологового відділення певний час відчував дефіцит цього обладнання: два «Аисты», які тут є на озброєнні, відслужили вже по два десятиріччя.

Неодноразово порушувалися клопотання про придбання нового фізіотерапевтичного опромінювача, але бюджет ЦРЛ не забезпечений коштами настільки, щоб розв’язати цю проблему. Вартість «Аиста» ніжинського виробництва — у межах 15 тисяч гривень.

Знайти таку суму грошей, зробити доброчинний внесок у важливу суспільну справу, фінансово підтримати галузь охорони здоров’я, зокрема — посприяти медичним працівникам у створенні комфортних умов для догляду за новонародженими взявся один з представників аграрного бізнесу — директор філії «Золотоніська» ТОВ СП «Нібулон» Євгеній Дорота. За його сприяння у пологовому залі відділення цього профілю ЦРЛ оселився «Аист» нового покоління медичної техніки.

Як зауважує завідуючий пологовим відділенням Микола Кучер, увесь колектив медпрацівників вдячний меценатові за його розуміння, підтримку, конкретну справу, зроблену заради того, щоб діти з перших моментів життя відчували, що прийшли вони у теплий світ, де дорослі дбають про їхнє здоров’я і самопочуття.

Надія КОВАЛЕНКО

«Вісник Золотоніщини», 23.03.2012 р.

Погода