У Ковтунах змагалися і перемагали

Цьогорічний чемпіонат села по настільному тенісу, турнір, присвячений пам’яті кавалера трьох орденів Слави А.Л.Дерев’янка, що проводився в Ковтунах, був п’ятнадцятим за рахунком. Організатори змагань дещо змінили його формат, віддавши перевагу не чисельності учасників, як це було в попередні рази, а, зібрали найсильніших гравців села та запросили до себе в гості найсильніших тенісистів Золотоніщини.

 Боротьба за першість  була напруженою. Гості виявилися не просто титулованими (серед них – троє чемпіонів Золотоніського району попередніх роки), а й сильнішими по грі. Проте й ковтуняни ззмусили понервувати своїх іменитих суперників.

На попередньому етапі у двох групах було визначено шестірку найсильніших, які й розіграли першість та призи, що були встановлені керівником СТОВ «Спільне» Валерієм Демиденком. Саме він опікується турніром пам’яті земляка.

Для визначення переможців довелось застосувати додаткові показники, оскільки одразу троє учасників набрали однакову кількість очок. У підсумку чемпіоном став сільський голова з Шабельників Ігор Гвоздь. Друге і третє місця вибороли жителі Вознесенського – Микола Мехеда та Вадим Гончаренко.  На четвертому – син чемпіона Тимур. П’яте та шосте місця посіли десятикласник Вадим Мельник та студент Національного університету біоресурсів і природокористування України Олександр Теницький, обоє з Ковтунів.

Нагороди переможцям вручив голова райдержадміністрації Олександр Манчук, який завітав на представницький турнір.

Цього ж дня у школі відбулася ще одна подія. Вперше було проведено шаховий турнір районного рівня. До переможців чемпіонату району, що пройшов недавно в Золотоноші,  приєднався директор закладу, кандидат в майстри спорту Іван Малий та двоє зовсім юних шахістів із Золотоноші та Черкас — Ростислав Гончаренко та Богдан Гриценко. Тут також була напружена боротьба. Варто зауважити, що чинний чемпіон Олексій Шевчук із Пальміри був цього разу лише п’ятим. Перемогу ж здобув першорозрядник, неодноразовий чемпіон Золотоноші Микола Синьок. Господареві закладу  довелось задовольнятись  другим місцем, а третє – у семирічного Ростислава. Суддівство турніром здійснював ковтунівський п’ятикласник Максим Дивнич. Є всі сподівання, що й шахові турніри стануть офіційними та традиційними в Ковтунах.

Андрій Павлюченко,

вчитель фізкультури Ковтунівського НВК

«Вісник Золотоніщини», 31 січня 2014 р.

Погода