У головних ролях фільму — кращі жінки району, а в залі — злива повітряних кульок

У будинку культури відбулося святкування 89-ої річниці утворення Золотоніського району та Міжнародного жіночого дня 8 Березня.

Цього року організатори урочистостей вирішили відійти від стереотипів нагородження і звичного репертуару музичних привітань. У холі будинку культури експонували витвори мистецтва народні умільці. Майстриня із Піщаного Наталія Ліва представила публіці художньо розписані предмети зі скла, а її землячка Тамара Кулікова — красиві вишиті рушники.

Коробівські школярки Вікторія Старущенко, Наталія Колос та Наталія Сліпченко презентували широкому загалу свої вироби з бісеру. Аліна Смолякова з Вільхів привезла на виставку три картини, вишиті хрестиком. Виготовлені цією технікою ікони та інші вироби демонстрували майстрині з Ковтунів: Катерина Яковенко, Галина Кроха та Галина Ямборська. Красиву колекцію старовинних рушників зібрали рукодільниці з Хвилево-Сорочина. Своєю неповторністю й красою вразили відвідувачів вишиті вироби жінок з Подільського. Оригінальні серветки, візерунчасті килимки й рушники створили Катерина Геращенко, Оксана Федина і Надія Кузьменко. Галина Галушка з Новодмитрівки дивувала українськими рушниками, а відома керамістка Надія Резніченко представляла свої роботи з глини. У святково прикрашеному залі розпочав урочисте дійство зведений хор з піснею «Хліборобська дума». Почесні гості — голова районної державної адміністрації Оксана Криницька та голова районної ради Микола Собченко виступили з вітальним словом. Сюрпризом для гостей свята став відеоряд про основні віхи історії району та короткі відомості про 14 жінок — представниць різних галузей господарства. Героїням кіносюжету від усього чоловічого загалу солісти ансамблю «Чумацький шлях» вручили квіти. Цього року прекрасну половину вітали талановиті аматори сцени, які працюють у аграрному секторі, на ниві освіти і медицини, в органах місцевого самоврядування. Від працівників сільського господарства танцював хореографічний колектив с. Піщане «Любава». Від освітян читав поеми і співав учитель із с. Кропивна Олексій Сальніков. Вокальні твори присвятив жінкам сільський голова Чапаєвки Володимир Янчий. Від трудівників сфери охорони здоров’я приємну пісню подарувала чарівна медична сестра ЦРЛ Валентина Герасименко. Гостей свята розважали рок-гурт «Golden city» та дитяча хореографічна студія «Успіх». Заряд позитивних емоцій глядачам подарувала наймолодша учасниця свята 8-річна Аня Хоруженко.

Свято закінчилось під акорди пісні «Розкажи про Україну», під час виконання якої з балконів у зал на захоплених глядачів полетіли десятки різнокольорових повітряних кульок.

 

Алевтина НАДЕМСЬКА

«Вісник Золотоніщини», 16.03.2012 р.

Погода