У Чапаєвці відкрили новий сучасний маркет

У Чапаєвці відбулося урочисте відкриття маркету Золотоніського районного споживчого товариства.

Тепер жителі Чапаєвки та навколишніх дачних кооперативів повністю забезпечені всією необхідною продукцією — різнобарвність асортименту нового маркету відразу кидається в очі. Крім широкого вибору продовольчих товарів, до якого входять молочні та м’ясні продукти, цукерки, торти, печиво, фрукти, відтепер тут реалізовуватимуть побутову хімію, миючі засоби, парфумерію, канцтовари, дитячі іграшки, книги, посуд та подарунки. Окремий куточок займають живі квіти у вазонах.

Раніше у цьому приміщенні був звичайний продовольчий магазин. З листопада за реставрацію будівлі та реконструкцію торговельного залу взялося районне споживче товариство.

Сьогодні об’єкт відновлено: зроблено капітальний ремонт, значно поліпшено інтер’єр. На відкриття зібралися місцеві жителі, перші покупці та гості. Офіційно були запрошені перший заступник голови райдержадміністрації Микола Іщенко та заступник голови районної ради Валентина Ярош, сільський голова Володимир Янчий, заступник голови правління облспоживспілки Валентина Зеленко та керівники Золотоніського райСТ: голова правління Володимир Давиденко, його заступник Юрій Шамчук, спеціалісти споживчого товариства. У вступному слові Володимир Давиденко пообіцяв невдовзі відкрити поруч з магазином аптеку та кафе, а Валентина Ярош закликала селян не бути байдужими і звертатися з пропозиціями та ідеями щодо поліпшення соціальної сфери. Блакитну стрічку, як символ новосілля, перерізали Микола Іщенко, Валентина Ярош та черкаська гостя Валентина Зеленко.

— Відкриття нового маркету — це вагома подія для нашого села, — говорить сільський голова Володимир Янчий. — У магазині є не лише продукти, але й промислові товари, потрібні у господарстві і сімейному вжитку. Для людей важливо, що це все сконцентровано в одному приміщенні.

Свято супроводжувалось конкурсами й призами. Придбавши товару на 100 грн, покупець гарантовано отримував приз від магазину: шоколад, каву, побутову хімію, продукти харчування чи домашній посуд. Представники ТМ «Ходак» пригощали та презентували солодкі подарунки для кожного відвідувача.

— Асортимент продукції налічує до 4000 найменувань, — розповідає заступник голови правління райСТ Юрій Шамчук. — Представлено повний набір соціального кошика, який налічує 13-14 пунктів: молочна та м’ясна продукція, крупи й цукор, олія, макаронні вироби, борошно тощо. Наші постачальники — дистриб’ютори, які працюють по всій Україні. Також співпрацюємо з виробничими підприємствами району, зокрема ТОВ «Золотоніський лікеро-горілчаний завод «Златогор» і ДП «Златодар». Одержуємо макаронні та хлібо-булочні вироби від ПП «Агросвіт», Гельмязівського хлібокомбінату, ВАТ «Продтовари», кондитерські вироби — виробництва кондитерського цеху райСТ, напівфабрикати та овочеві салати із власного ресторанного господарства. Ціни не вищі, ніж у приватних магазинах, які працюють на території Чапаєвки. Колектив нового маркету нараховує 6 осіб: 4 продавці-консультанти на чолі з завідуючою та техпрацівниця. Запланований товарообіг — близько 200 тис. грн на місяць. 70% товару покупці можуть обирати самі за системою самообслуговування. Це позитивно впливає на відвідувачів і збільшує товарообіг продукції. При закупці товару ми намагалися насамперед якнайбільше врахувати потреби сільських людей. Сподіваємось, що магазин сподобається населенню і стане невід’ємною частиною його життя.

Роботу відреставрованого магазину благословив отець Ігор з Чапаєвки, він же освятив персонал і побажав вдалого початку.

Алевтина НАДЕМСЬКА

«Вісник Золотоніщини», 10.02.2012 р.

Погода