Тут все робиться для дітей


Потрапляєш на подвір’я Софіївського НВК – дивуєшся і захоплюєшся одночасно: як там чисто і затишно, як зелено! Величезні, стрункі ялини з

усіх сторін оточують корпус «малят» ( дитячий садочок у школі). Між густими вітами знайшли прихисток безліч птахів, які мостять там гнізда і висиджують пташенят, весело співають свої пташині пісні, піднімаючи настрій усім, хто їх чує. Просто рай земний, де відпочиваєш серцем і душею! А створили його, докладаючи для цього чимало зусиль, учнівський та педагогічний колективи НВК та обслуговуючий персонал. Мимоволі думаєш: от якби у кожній оселі жителів нашого села було так само затишно і охайно, як біля школи.

Добре живеться і навчається софіївським дітлахам, яким дають знання досвідчені педагоги. Окремо хочеться згадати про величезний обсяг позакласної роботи, яка ведеться у школі. Узяти хоча б останні події, якими вона жила довгий час – підготовку до величної дати – свята Перемоги. Скільки цікавих заходів було проведено! Це – конкурси на краще виконання пісень воєнної тематики, віршів про війну, малюнків на асфальті, змагання з цивільного захисту населення, приготування солдатської каші та ін. А скільки розмов було з приводу цих заходів удома! Діти краще пізнали історію свого села, відчули душею і серцем увесь жах війни, зрозуміли страждання і біль людей, які втратили близьких, героїзм воїнів-фронтовиків, радість перемоги. Як вони поспішали до школи у ті дні! Та хіба лише тоді? Юні софіївчани люблять свій НВК і у цьому велика заслуга не тільки педколективу, а й працівників сільської ради, батьків, керівництва СТОВ «Агрофірма «Маяк» і нас, приватних підприємців, які надають посильну допомогу своїм дітям.

Сказати, що все ідеально і у школи немає проблем не можна, але Софіївський НВК їх успішно долає, адже усе тут робиться для дітей, а вони – наша радість і майбутнє.

Володимир КОБЗАРЕНКО, приватний підприємець.

«Вісник Золотоніщини», 28 травня 2010 р.

 

Погода