Турнір пам’яті Дмитра Лисуна

22-23 жовтня у Черкасах пройшов ІІ Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби серед юнаків пам’яті майстра спорту Дмитра Лисуна. На нього з’їхались чотирнадцять команд з різних регіонів України. Змагались юні борці 19 вагових категорій, тому число переможців та призерів турніру – дуже велике. До нього потрапило і багато вихованців міської та районної золотоніських борівських шкіл. Медалі заробили юнаки, яких тренують Станіслав Власенко, Ігор Ракітін, Микола Кривонос, Гачік Алексанян.

Цей турнір на фоні інших борівських змагань вирізнявся масовістю і гарною організаційною підготовкою. Церемонія відкриття та підбиття підсумків перетворилась на своєрідний спомин-реквієм, адже Дмитро Лисун залишив по собі добрий слід у багатьох життєвих сферах. Він розумів, що майбутні олімпійські чемпіони народжуються у глибинці і для того, щоб колись вони досягнули вершин у спортивній кар’єрі, з дитинства їм потрібно створювати умови для фізичного розвитку. Саме тому він відкрив у Плешканях секцію греко-римської боротьби, створив відповідну матеріальну базу, запросив тренера, власним прикладом заохочував сільських дітей займатися спортом. Світла аура цієї людини і зараз надихає плешканівських хлопчаків відчайдушно змагатись за перемоги.

Спонсорами турніру виступили сини Дмитра Олександровича – Антон та Юрій Лисуни та його дружина Людмила Іванівна. Організатори змагань висловлюють глибоку вдячність їм за матеріальну підтримку і розділяють біль непоправної втрати.

Станіслав ВЛАСЕНКО, тренер ДЮСШ.

«Вісник Золотоніщини», 28.10.2011 р.

Погода