Товариство «Пальмірацукор» розпочало сезон

У середу у ТДВ «Пальмірацукор» відбулося урочисте відкриття сезону цукроваріння. Директор підприємства Віктор Павліченко, звертаючись до присутніх робітників та спеціалістів заводу, зауважив, що завдяки самовідданій праці кожного з них за надзвичайно короткий час вдалося відродити виробництво. На свої робочі місця повернулися працівники, які віддали цукровому заводу не один десяток років.

До осені, коли почне надходити місцева сировина, підприємство перероблятиме тростинний цукор-сирець. Його вже надійшло 6000 тонн. Велетенські світлокоричневі терикони солодкого золота на складах щодня підростають, адже за найближчі 50 днів тут планують переробити 45000 тонн сировини, тобто близько 900 тонн за добу.

Вітаючи колектив зі пуском заводу, Віктор Васильович зазначив, що головним напрямком діяльності керівництва і головних спеціалістів підприємства буде максимальний контроль за дотриманням правил техніки безпеки на виробництві. Працюватимуть і над збільшенням об’ємів продукції зниженням її ціни, стабільністю виплат і зростанням заробітної плати.

На урочистості з нагоди пуску заводу прибули голови райдержадміністрації Оксана Криницька та районної ради Микола Собченко. Вони побажали усім стабільності та чіткої і злагодженої роботи, а головне, щоб у районі постійно зростали площі посівів цукрових коренів, що буде запорукою успішної діяльності переробного підприємства.

Заступник генерального директора з сировини Анатолій Заболотний зауважив, що зона бурякосіяння заводу охоплює три райони: Золотоніський, Чорнобаївський і Драбівський. На Золотоніщині це близько 10000 га. Ведеться активна робота щодо збільшення посівних площ та завезення сировини й з інших областей України. Потужності підприємства це дозволяють, адже сьогодні за сезон тут переробляють 330-350 тисяч тонн буряків, тоді як  минулі роки ці показники були удвічі більшими.

Спеціалісти цукрового заводу задоволені станом солодких коренів на полях базових бурякосіючих підприємств, сподіваються цієї осені отримати добрий урожай і вдосталь якісної сировини для безперебійної роботи підприємства.

Почати їх переробку планують після 20 вересня.

Любов МІНІНА.

«Вісник Золотоніщини», № 27(954)

Погода