Тиждень здоров’я у Гельмязові

 

Сприяючи формуванню у наших учнів навичок здорового способу існування, працюючи над вихованням чеснот багатогранного життя, ми доводимо їм те, що життя людини-найвища цінність. Переконуємо своїх вихованців у тому, що спосіб життя-це той чинник, який цілком залежить від їхньої поведінки.


Один з понеділків у січні розпочався повідомленням на шкільній лінійці про проведення традиційного тижня здоров’я на тему: «Здоров’я – запорука успішного майбутнього». У наступні дні медична сестра Валентина Кот провела з учнями 2-4 класів бесіди: «Особиста гігієна школяра», «Профілактика грипу та інших респіраторних вірусних інфекцій», а одинадцятикласники виступили перед ними зі своїми рефератами: «Шкідливість мобільного зв’язку для дитячого організму». Учнівський комітет та учитель фізичної культури Олександр Петренко організували з учнями 2-х класів гру «Веселі старти».

Через розповсюдження тематичної літератури, написання рефератів, проведення бесід, диспутів, випуск санітарних бюлетенів, малюнків поглибили знання про шкідливі звички і школярі 5-11 класів. Старшокласники зустрілися з головним лікарем дільничної лікарні Ларисою Насальською та лікарем-терапевтом Тетяною Скороход. Але найбільше всім сподобалися змагання з шашок між командами 5-А і 5-Б, 6-А і б-Б класів, піонерболу та веселих естафет між 7-А і 7-Б, баскетболу між 8-А і 8-Б за сприяння учителя фізкультури Олександра Голуба та педагога-організатора Наталії Коробочки.

Тиждень здоров’я завершився у п’ятницю спеціальною вікториною, яку провела медична сестра. За активну участь у заходах були нагороджені грамотами учні 8-А, 3-Б, 7-Б, 2-Б, 11-Б класів та оголошено подяки учням 2-А, 5-Б, 5-А, 6-Б, 7-А, 11-А класів.

Валентина САПОВАТОВА,

заступник директора з виховної роботи.

«Вісник Золотоніщини», 5 лютого 2009 року

 

Погода