Тенісний турнір у Шабельниках

3 березня у Шабельниківському НВК відбулися змагання з настільного тенісу на призи від депутата районної ради Петра Олександровича Косюка. Участь взяли учні п’яти шкіл – з Коробівки, Домантового, Дмитрівки, Бубнівської Слобідки та Шабельників.

Пограти у теніс прибули 29 осіб (20 хлопців та 9 дівчат). Також були присутні заступник голови районної ради Валентина Ярош, депутат Петро Косюк, сільський голова Шабельників Ігор Гвоздь, директор Шабельниківського НВК Валентина Наумейко та інші гості заходу.

Змагання пройшли організовано та цікаво. На першому етапі учасники були розділені на підгрупи, а потім їх лідери вийшли до наступного туру, де за олімпійською системою виявили переможців та призерів.

Серед дівчат перемогу здобула Надія Наумейко з с. Шабельники, 2-е місце посіла учениця Коробівського НВК – Валя Корюк, 3-є місце дісталось Юлії Мартиненко із с. Бубнівська Слобідка.

Тенісний турнір серед хлопців теж був захопливим і непередбачуваним. У напруженій боротьбі перемогу здобув Тимур Гвоздь (с. Шабельники), 2-е місце посів Владислав Довгун (с. Коробівка), 3-є – Олег Товстопят (с. Коробівка).Усіх призерів та переможців нагороджено грамотами, медалями та грошовими преміями.

Учасники змагань щиро дякують Петру Олександровичу Косюку за цінні призи, організацію і проведення таких змагань, небайдужість до проблем молодіжного спорту.