Скільки «коштує» випускниця 2012

Цього року «завдяки» Євро 2012 випускний у школах відбудеться 12 травня. А це означає, що підготовка до випускного балу і ажіотаж на сукні й костюми почнеться раніше. У що вдягнені будуть цьогорічні випускники, в яки суму їхнім батькам обійдеться святкування та куди планує вступати «майбутнє нації»  ми вирішили розпитати у випускників шкіл нашого району.

Ірина КРАВЧЕНКО, випускниця Новодмитрівської школи, вже готова до балу: купила рожеву сукню з “хвостом”, туфлі, прикраси. Гардероб обійшовся красуні у 3000 гривень. Зачіску робитиме у перукаря  викладатимуть сердечка.

Святкування випускного балу планує традиційно закінчити зустріччю сонця з однокласниками.

– Хочу бути слідчим або ж перукарем-візажистом. Все залежатиме від вступних іспитів, – пояснює свій полярний вибір дівчина.

У Кривоносівці випускного балу не буде. Цього року зі школою прощається лише одна одинадцятикласниця. Валентина Щербина екстерном закінчила заклад.

– Що далі – буде видно після складання ЗНО, – зітхає дівчина. –Хочу, як сестра, стати бухгалтером.

Переможниця районного конкурсу краси Оксана Шпундра витратила на святкове вбрання більше 2,5 тисячі гривень. У золотоніському салоні «Шик» придбала фіолетову сукню. Зачіску робитиме у перукаря – плетіння з різними квітами з волосся.

– Цьогоріч у Кропивнянській школі 24 випускників. Святкуватимемо у селі, обов’язково зустрічатимемо схід сонця, – ділиться планами красуня. – Мрію вчитися на педагога біології та. хімії у Черкасах або в Києві.

У один із навчальних закладів Черкас після випускного мріє вступити Юлія Правдзіва з Ковтунів. Вбрання на шкільні урочистості ще не приготувала – по нього дівчина збирається їхати до обласного центру в найближчі вихідні. – Зачіску робитиму в золотоніському салоні «Лінія стилю», планує випускниця.

– Я обрала вечірню чорну сукню у салоні «Дамское счастье» в Золотоноші, – розповідає спортсменка Деньгівського НВК Христина Хвиль. – Зачіску ще не придумала, але швидше за все робитиму у Золотоноші в салоні.

Всього випускниця витратила на вбрання близько 2,5 тисячі гривень. Цілеспрямована дівчина подає документи до черкаського вишу і мріє про фах журналіста.

«Вісник Золотоніщини», 27.04.2012

Погода