Шляхетні українки завойовують тенісні корти

Проект виховання вітчизняних панянок, який реалізується на базі Новодмитрівської загальноосвітньої школи, успішно працює і набуває нових рис. Дівчата постійно поповнюють свій багаж знань і умінь. Вони беруть майстер-класи у талановитих і відомих спеціалістів та митців, знайомляться з культурними та історичними пам’ятками краю, зростають духовно.

30 січня на зустрічі з ученицями школи благородних дівчат голова районної організації Партії регіонів Оксана Криницька пообіцяла юним красуням організувати довгоочікуваний майстер-клас з великого тенісу у Черкасах. Сказано — зроблено. 15 лютого 20 дівчат на чолі з першим заступником голови РДА Миколою Іщенком та вчителями «Шкільним автобусом» у супроводі машини правоохоронців поїхали до обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву.

На корті вітальне слово початкуючим аристократкам сказав начальник управління молоді та спорту облдержадміністрації Вадим Береза. Він привітав дівчат з тим, що вони зробили правильний вибір на користь здорового способу життя, та пообіцяв сприяти їм у бажанні вдосконалюватися фізично.

— Це чудовий проект і ми з радістю його підтримали, — підкреслив Вадим Олексійович. — Коли потепліє, визначимо 4 основні види спорту, щоб дівчата могли займатися у нас щотижня.

Урок з великого тенісу у закладі коштує 160 грн. Для новодмитрівських школярок ці тренінги проводитимуться безплатно.

Лютневий майстер-клас відкрив тренер Андрій Левченко. Він розповів дівчатам про правила та основні принципи гри, показав панянкам найнеобхідніші рухи: удари справа, зліва, подачі. Вони вправно їх повторювали, спробували самі робити подачі та відбивати м’ячик.

— Великим тенісом професійно потрібно займатися з дитинства, — зауважив тренер Геннадій Шидловський. — Серед наших вихованців є майстри спорту та кандидати в майстри. Щоб досягти серйозних результатів, грі потрібно присвячувати щонайменше три дні на тиждень. Дівчата під великим враженням і неохоче залишали корт. Сподобалося всім.

— Великий теніс — красивий вид спорту. Він і виховує, і фізично загартовує, і допомагає досягти ідеальної форми. Обов’язково хочеться повертатися сюди і тренуватися. Ми вдячні організаторам, районній організації Партії регіонів, особисто Оксані Юріївні Криницькій за те, що нам надали можливість побувати на кортах школи олімпійського резерву, ми отримали море позитивних емоцій та заряд енергії! У майбутньому хотіли б відвідати ще каток та майстер-клас бісероплетіння, — каже президент школи, староста групи шляхетних українок Аня Телятник.

Від імені всього батьківського колективу вдячність організаторам — Оксані Криницькій та Миколі Іщенку — спортивного майстер-класу та тренувальних занять з такого престижного і аристократичного виду спорту як великий теніс висловив голова батьківського комітету Новодмитрівської ЗОШ Сергій Тесленко.

Наприкінці заняття тренери Геннадій Шидловський та Андрій Левченко провели для панянок показову гру.

Алевтина НАДЕМСЬКА

«Вісник Золотоніщини», 24.02.2012

Погода