«Школа сприяння здоров’ю» працює у Каврайському НВК

Усі люди народжуються з різними природними здібностями, але гармонійно розвинена людина сильніша, спритніша, витриваліша. Удосконалювати ці фізичні якості можна, перш за все, дотримуючись здорового способу життя. З цією метою Каврайський НВК працює за програмою «Школа сприяння здоров’ю».

Учні всіх класів залучені до занять фізичною культурою в позаурочний час. У першому півріччі вони показували свою майстерність у «Стартах надій», змаганнях з футболу. Були організовані «Малі Олімпійські ігри», а юні волонтери на лінійці розучували комплекс фізкультхвилинок з учнями всіх класів. Особливо сподобався школярам урок «Олімпійцями не народжуються, олімпійцями стають». Дівчата 5-11 класів опановують комплекс вправ ритмічної гімнастики під музичний супровід, а для наймолодших проводяться рухливі перерви, де діти стрибають на скакалках та грають у «резинку».

З учнями 7-11 класів учитель фізкультури Микола Чижов проводить заняття з спортивних ігор та воєнно-прикладного мистецтва. Діє гурток «Формування здорового способу життя».

Вчителька біології Любов Горошко організувала роботу на екологічній стежці. Учителі молодших класів Олена Гирявенко, Лідія Бурдонос, Наталія Василенко та Любов Юрко формують навички здорового способу життя через рухливі ігри, веселі фізкультхвилинки, дихальні вправи та прийоми ігрового масажу. Олена Гирявенко створила гурток для учнів молодших класів «Азбука здоров’я». Вчитель основ здоров’я Сергій Різник працює над проектом для старшокласників «Краса і здоров’я». Розвивати бажання вести активний спосіб життя, берегти здоров’я, виховувати гарні звички, які допоможуть зміцнити організм, прищеплювати інтерес до занять фізкультурою і спортом – це головна мета директора школи Людмили Різник.

Наше здоров’я подібне до повітряної кульки. Тому ставитись до нього потрібно дуже обережно. Тільки третина дітей іде до школи, а десята закінчує навчання здоровою. Часом діти набувають поганих звичок, якими хизуються перед друзями. З цим бореться волонтерський загін, який випускає пам’ятки та бюлетені та веде просвітницько-пропагандиську роботу. Будьте дужими і піклуйтеся про здоров’я з раннього дитинства!

Наталія ЧИЖОВА, педагог-організатор Каврайського НВК

«Вісник Золотоніщини», 24.02.2012

Погода