Серед обласних волейболістів «Надія» – друга

 

21 березня у Городищі відбулися ігри першості Черкаської обласної ради фізкультурно-спортивного товариства «Колос» з волейболу. Золотоніщину на цих змаганнях представляла команда «Надія» із Крупського – переможець районного волейбольного чемпіонату 2010 року.


На шляху до Городища наших гравців спіткали неприємності – через транспортні проблеми вони не встигали на початок першості. Фактично у телефонному режимі приєдналися до жеребкування, яким визначалися підгрупи. Без розминки, без підготовки, відразу з коліс довелося спортсменам вступати у боротьбу. Але їхній досвід і воля до перемоги допомогли взяти верх над суперниками у своїй підгрупі: команди як Лисянського, так і Корсунь-Шевченківського районів вони обіграли з рахунком 2:0.

У фіналі «Надія» змагалася з уманськими волейболістами. Розрив у рахунку обох партій був зовсім невеликим, але суперник виявився сильним і обіграти його не вдалося. На результати вплинуло й те, що двоє волейболістів «Надії» – Юрій Хомут та Олександр Рудь буди травмовані. Нашій команді дісталося друге місце у обласній першості. За це її нагороджено почесною грамотою облради товариства «Колос».

Під керівництвом свого наставника Ігоря Хомута впевнено прагнули до лідерства його сини Олег і Юрій та Ігор Куданов, Олександр Рудь, Богдан Максименко, Сергій Гопка, Тарас Гуріч, Олександр Перехрест – ентузіасти сільського спорту. Усі вони вдячні за підтримку та допомогу керівникам МП «Надія» Андрію і Фрунзе Казарянам, директору ТОВ «Золотоніський бекон» Галині Дубовик.

Олександр БУТ,

голова Золотоніського ФОК «Колос».

 

Погода